baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Rączki do pralek

(949 produktów)

Szeroki wybór rączki oryginalnych i zamiennych do pralek. Użyj filtrów, aby szybciej dopasować część do Twojego sprzętu. Żeby mieć pewność dobrania właściwej części - wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu spisując go z tabliczki znamionowej. Obecność tabliczki znamionowej w Twojej pralce zauważyć można zazwyczaj na framudze drzwi pralki. Jeśli nie wiesz jak nazywa się poszukiwana przez Ciebie część - sprawdź nasze karty złożeniowe. Specjalnie z myślą o klientach stworzyliśmy kanał na YouTube, gdzie pokazujemy jak w prosty sposób wymieniać i naprawiać części w pralce. Dodatkowo posiadamy szeroki wybór środków pielęgnacyjnych i akcesoriów do sprzętów AGD.

Kategoria części:
Dostępność
Uchwyt drzwi do pralki Beko 2828780100
Uchwyt drzwi do pralki Beko 2821580200
Uchwyt drzwi do pralki Beko 2839780300
Uchwyt drzwi do pralki Gorenje 333855
Uchwyt drzwi do pralki Beko 2828780200
Uchwyt drzwi do pralki Beko 2821580100
Uchwyt drzwi do pralki Candy 49016396
Uchwyt drzwi do pralki Bosch 00659273
Uchwyt drzwi do pralki Amica 1022198
Uchwyt drzwi do pralki Samsung DC64-00561D
Uchwyt drzwi do pralki Bosch 00644363
Uchwyt drzwi do pralki Amica 8017485
3990
Wyślemy pojutrze
Uchwyt drzwi do pralki Gorenje 349966
Uchwyt drzwi do pralki AEG 50292022006
Uchwyt drzwi do pralki Electrolux 1552492207
Uchwyt drzwi do pralki Electrolux 1552492405
Uchwyt drzwi do pralki Candy 41041276
5290
Wyślemy pojutrze
Uchwyt drzwi do pralki Bosch 12005088
1290
Wyślemy jutro
Uchwyt drzwi do pralki Gorenje 388875
Uchwyt drzwi do pralki Candy 46000973
Uchwyt drzwi do pralki Bosch 00499054
Uchwyt drzwi do pralki Electrolux 1552492108
Uchwyt drzwi do pralki Whirlpool 481071424001
Uchwyt drzwi do pralki Electrolux 4055177168
Uchwyt drzwi do pralki VESTEL 42077366
Uchwyt drzwi do pralki Electrolux 3315006001
Uchwyt drzwi do pralki Electrolux 4055193256
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego pralka trzeszczy?

Wadliwy sprzęt nie oznacza porzucenia go na straty. Warunkiem naprawy jest odpowiednie rozpoznanie problemu w urządzeniu. Udowadniamy, że drobne naprawy możesz wykonać samodzielnie. Pilnujemy również, abyście jak najlepiej dbali o własne urządzenia. Nieustannie szkolimy się w kwestii naprawy sprzętów AGD, aby pomagać naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego pralka trzeszczy?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się