baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent

Olej do smarowania głowicy do strzyżarki | trymera Calor CS-00091771

Indeks: 730-UD-1313
Produkt niedostępny
Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Wiadomość nie może być pusta
Podany adres e-mail jest niepoprawny
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Zadbaj o swój trymer

Golarki, strzyżarki i trymery stały się w wielu domach niezbędnym wyposażeniem łazienki. Należy jednak pamiętać, że tak jak wszystkie inne sprzęty z zakresu małego AGD, wymagają regularnego czyszczenia. Są bowiem dość poważnie narażone na awarie - mają styczność z włosami, które lubią zapychać mechanizmy. Z tego względu niezbędna jest ich prawidłowa konserwacja

Jednym z najprostszych sposobów dbania o urządzenia golące jest oliwienie głowic. Wykonuje się to w celu zapobiegania przegrzaniu, ponieważ nienaoliwione głowice znacząco się nagrzewają i w efekcie mogą doprowadzić do uszkodzenia silnika.

Regularne smarowanie głowicy strzyżarki bądź trymera specjalnym olejem poprawia jej działanie, przedłuża żywotność urządzenia oraz zmniejsza możliwość występowania usterek. Dodatkowo nie podrażania skóry, zapobiega nieprzyjemnemu szarpaniu i zacięciom. 

olejek do czyszczenia głowic
czyszczenie maszynki do golenia

Konserwacja trymera, golarki, strzyżarki

Olejowanie to tylko część procesu, który należy wykonać, aby utrzymać maszynkę w odpowiednim stanie. Jak więc przeprowadzić pełne czyszczenie, gwarantujące sprawne działanie urządzenia?

  1. Na początek należy usunąć pozostałości po włosach - większość współczesnych urządzeń do golenia posiada możliwość czyszczenia pod wodą,
  2. W przypadku jej braku, można wymontować ostrze i przeczyścić je pędzlem,
  3. Następnie warto popsikać głowicę płynem do dezynfekcji,
  4. Ostatnim elementem jest ponowny montaż ostrza oraz pokropienie go niewielką ilością oleju. Nadmiar wystarczy zetrzeć chusteczką.

Oferowany produkt jest uniwersalny i może być stosowany do maszynek wszystkich producentów. Najlepiej używać go po każdym strzyżeniu.

Olejowanie, oprócz wymienionych wcześniej zalet, sprawia również, że urządzenia pracują ciszej.

Specyfikacja techniczna CS-00091771
Indeks: 730-UD-1313
Numer oryginalny: CS-00091771
Opakowanie: tubka
Forma preparatu: olej
Nazwa produktu: Olej do smarowania głowicy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się