baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Odkurzacz Rodzaj urządzenia

Rury teleskopowe do odkurzaczy

(1 192 produktów)

Przedstawiamy oryginalne i zamienne rury teleskopowe do odkurzaczy. Wspomóż się filtrem na stronie, a szybciej odnajdziesz szukaną część. Jeżeli w pole wyszukiwarki wpiszesz model sprzętu to intuicyjnie wyświetlą się części do Twojego modelu. Chcesz wymienić rurę do odkurzacza i zastanawiasz się, czy nowa będzie pasować? Znajdź tabliczkę znamionową na spodzie odkurzacza, a dowiesz się czy pasuje do Twojego modelu odkurzacza. Zajrzyj do naszych złożeniówek, by upewnić się, której części poszukujesz. Chcesz się dowiedzieć więcej na temat worków do odkurzaczy? Zachęcamy do obejrzenia naszych filmików pokazowych na kanale YouTube. Chcesz się pozbyć się niechcianych zabrudzeń ze swojego sprzętu, skorzystaj z naszej oferty preparatów pielęgnacyjnych do sprzętów AGD.

Dostępność
Rura teleskopowa do odkurzacza Dyson 917260-01
Rura teleskopowa do odkurzacza Amica 1034388
Rura teleskopowa do odkurzacza Thomas 139994
Rura teleskopowa do odkurzacza Amica 1036215
Rura teleskopowa do odkurzacza Bosch 00465581
Rura teleskopowa do odkurzacza AEG 4055010195
Rura teleskopowa do odkurzacza AEG 4055318101
Rura teleskopowa do odkurzacza Hoover 48021586
Rura teleskopowa do odkurzacza Thomas 139237
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Zablokowana turboszczotka w odkurzaczu – objawy

Zepsuty sprzęt wcale nie oznacza końca jego żywota. Koniecznością będzie sprawdzenie przyczyny usterki. Pokazujemy, że drobne awarie nie wymagają wzywania fachowca. Mamy już szeroką bazę porad dotyczącą dbania o urządzenia, które każdy ma w swoim domu. Świat AGD nie ma przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Zablokowana turboszczotka w odkurzaczu – objawy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się