Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Odkurzacz Rodzaj urządzenia

Rura do odkurzacza

(10 450 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne rury do odkurzaczy. Użyj filtrów, by szybciej znaleźć odpowiednią część. Najszybszy sposób na znalezienie właściwej części to wpisanie modelu sprzętu w wyszukiwarkę. Chcesz wymienić rurę do odkurzacza i zastanawiasz się, czy nowa będzie pasować? Znajdź tabliczkę znamionową na spodzie odkurzacza, a dowiesz się czy pasuje do Twojego modelu odkurzacza. Skorzystaj z listy części dostępnej na stronie internetowej, aby znaleźć szukaną część. Chcesz się dowiedzieć więcej na temat worków do odkurzaczy? Zachęcamy do obejrzenia naszych filmików pokazowych na kanale YouTube. Pielęgnacja sprzętu jest niezwykle ważna, zobacz więc naszą ofertę środków pielęgnacyjnych i akcesoriów do sprzętów AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Wąż ssący 35601621 do odkurzacza Hoover
Rura teleskopowa do odkurzacza Thomas 139994
Wąż ssący RSRT900428 do odkurzacza Rowenta
Wąż ssący RS-RT3510 do odkurzacza Rowenta
Wąż ssący 35601725 do odkurzacza Hoover
Wąż ssący 1041510 do odkurzacza Amica
Rura teleskopowa do odkurzacza Amica 1036215
Wąż ssący 17001737 do odkurzacza Bosch
Rura zwykła do odkurzacza Tefal RS2230001517
Wąż ssący 4055408357 do odkurzacza Zanussi
Wąż ssący 35601652 do odkurzacza Hoover
Wąż ssący 00448577 do odkurzacza Bosch
Rura teleskopowa do odkurzacza Bosch 00465581
Rura teleskopowa do odkurzacza Bosch 00463891
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Zadbaj o profesjonalne efekty sprzątania

rura do odkurzacza

Rura teleskopowa to podstawowe wyposażenie każdego odkurzacza. Ma za zadanie transportować zanieczyszczenia, wciągane przy pomocy ssawki, do worka, znajdującego się wewnątrz urządzenia. Ze względu na częste użytkowanie, a także specyfikę swojej budowy, może ulec uszkodzeniu. Zazwyczaj dochodzi albo do awarii mechanizmu, odpowiadającego za rozsuwanie rury na odpowiednią długość, albo do jej połamania. Jeżeli zauważysz, że Twój sprzęt nie działa prawidłowo, na przykład nieefektywnie wciąga zanieczyszczenia lub wydaje niepokojące dźwięki, koniecznie sprawdź stan, w jakim znajduje się rura do odkurzacza.

W przypadku jakichkolwiek awarii, trzeba będzie wymienić ją na nową. Wówczas w zaledwie kilka sekund urządzenie powróci do dawnej sprawności! Dopasowanie do konkretnego modelu należy sprawdzić przy pomocy danych z tabliczki znamionowej – wówczas na pewno będą pasować do posiadanego w domu odkurzacza. Spraw, że efekty sprzątania nigdy nie zawiodą, a ulubiony sprzęt posłuży przez długi czas!

Odkurzacz dyson przerywa

Zepsuty sprzęt wcale nie oznacza końca jego żywota. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Odkurzacz dyson przerywa
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
scroll top