baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Odkurzacz Rodzaj urządzenia

Rura do odkurzacza

(3 483 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne rury do odkurzaczy. Użyj filtrów, by szybciej znaleźć odpowiednią część. Najszybszy sposób na znalezienie właściwej części to wpisanie modelu sprzętu w wyszukiwarkę. Chcesz wymienić rurę do odkurzacza i zastanawiasz się, czy nowa będzie pasować? Znajdź tabliczkę znamionową na spodzie odkurzacza, a dowiesz się czy pasuje do Twojego modelu odkurzacza. Skorzystaj z listy części dostępnej na stronie internetowej, aby znaleźć szukaną część. Chcesz się dowiedzieć więcej na temat worków do odkurzaczy? Zachęcamy do obejrzenia naszych filmików pokazowych na kanale YouTube. Pielęgnacja sprzętu jest niezwykle ważna, zobacz więc naszą ofertę środków pielęgnacyjnych i akcesoriów do sprzętów AGD.

Dostępność
Wąż ssący do odkurzacza Zelmer 00794786
Wąż ssący do odkurzacza Zelmer 00793488
Wąż ssący do odkurzacza Amica 1039267
Wąż ssący do odkurzacza Zelmer 11012034
Wąż ssący do odkurzacza Amica 1041510
Wąż ssący do odkurzacza Rowenta RS-RT3510
Wąż ssący do odkurzacza Hoover 35601621
Wąż ssący do odkurzacza Hoover 35601725
Wąż ssący do odkurzacza Zanussi 4055202016
Wąż ssący do odkurzacza Bosch 00448577
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Zadbaj o profesjonalne efekty sprzątania

rura do odkurzacza

Rura teleskopowa to podstawowe wyposażenie każdego odkurzacza. Ma za zadanie transportować zanieczyszczenia, wciągane przy pomocy ssawki, do worka, znajdującego się wewnątrz urządzenia. Ze względu na częste użytkowanie, a także specyfikę swojej budowy, może ulec uszkodzeniu. Zazwyczaj dochodzi albo do awarii mechanizmu, odpowiadającego za rozsuwanie rury na odpowiednią długość, albo do jej połamania. Jeżeli zauważysz, że Twój sprzęt nie działa prawidłowo, na przykład nieefektywnie wciąga zanieczyszczenia lub wydaje niepokojące dźwięki, koniecznie sprawdź stan, w jakim znajduje się rura do odkurzacza.

W przypadku jakichkolwiek awarii, trzeba będzie wymienić ją na nową. Wówczas w zaledwie kilka sekund urządzenie powróci do dawnej sprawności! Dopasowanie do konkretnego modelu należy sprawdzić przy pomocy danych z tabliczki znamionowej – wówczas na pewno będą pasować do posiadanego w domu odkurzacza. Spraw, że efekty sprzątania nigdy nie zawiodą, a ulubiony sprzęt posłuży przez długi czas!

Zablokowana turboszczotka w odkurzaczu – objawy

Zepsuty sprzęt wcale nie oznacza końca jego żywota. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Zablokowana turboszczotka w odkurzaczu – objawy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się