baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Odkurzacz Rodzaj urządzenia

Wąż do odkurzacza

(1 886 produktów)

Poniżej zestawiono węże oryginalne, jak i fabryczne odpowiedniki do odkurzaczy. Używając filtrów drogą ścieżki wyszukasz pożądaną część. Wpisując model sprzętu w wyszukiwarkę uzyskasz dostęp do oryginalnych części, jak i zamienników. Potrzebujesz kółka tylnego do odkurzacza, ponieważ stare się połamało? Spisz model odkurzacza z tabliczki znamionowej znajdującej się na spodzie odkurzacza, a szybko dopasujesz odpowiednią część. Jeśli nie wiesz jak nazywa się poszukiwana przez Ciebie część - sprawdź nasze karty złożeniowe. Aby było Wam jeszcze prościej stworzyliśmy kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak wymieniać i naprawiać części w odkurzaczu. Chcesz usunąć tłuste plamy po pieczeniu swojej ulubionej potrawy zajrzyj do naszej oferty preparatów pielęgnacyjnych do sprzętów AGD.

Dostępność
Wąż ssący do odkurzacza Zelmer 00794786
Wąż ssący do odkurzacza Amica 1039267
Wąż ssący do odkurzacza Zelmer 11012034
Wąż ssący do odkurzacza Rowenta RSRT900428
Wąż ssący do odkurzacza Rowenta RSRT3510
Wąż ssący do odkurzacza Amica 1041510
Wąż ssący do odkurzacza Philips 432200901151
Wąż ssący do odkurzacza Hoover D93 35600544
Wąż ssący do odkurzacza Rowenta RSRT900073
Wąż ssący do odkurzacza Hoover 35601652
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Zablokowana turboszczotka w odkurzaczu – objawy

Niesprawny sprzęt AGD to nie powód do radości, ale nie ma co panikować. Wystarczy odpowiednia diagnoza usterki i właściwy dobór części zamiennych. Pokazujemy, że możesz zrobić to sam biorąc pod uwagę nasze wskazówki. Szeroko opisujemy również, jak dbać o sprzęt, aby służył przez długi czas. Duże AGD, jak i małe nie ma przed nami tajemnic, stale doszkalamy się, aby służyć fachową wiedzą dla klientów.

Zobacz rozwiązanie
Zablokowana turboszczotka w odkurzaczu – objawy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się