Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Odkurzacz Rodzaj urządzenia

Ładowarki do odkurzaczy

Odkurzacz to jeden z najbardziej podstawowych sprzętów domowych, bez którego ciężko byłoby sobie wyobrazić porządki. Nie tylko dodaje estetycznego wyglądu, sprawiając, że powierzchnie lśnią czystością i wolne są od luźnych zabrudzeń, ale także zmniejsza ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych, jeśli regularnie pozbywamy się kurzu. Aby jednak sprzęt mógł działać prawidłowo i płynnie, wszystkie jego części powinny być sprawne i spełniać swoje funkcje bez zarzutu. Ładowarka do odkurzacza, jest jednym z elementów, bez którego urządzenie nie będzie działać w ogóle. W przypadku jej zepsucia lub zgubienia, należy szybko wymienić ją na nową, aby znów móc korzystać z odkurzacza. Awarie czy zniszczenia nie są tak rzadkimi usterkami, jak mogłoby się wydawać - często powstają one na skutek nieprawidłowego użytkowania części, przypadkowego zalania bądź urwania. Nową ładowarkę znajdziesz w ogromnej ofercie części North - zarówno oryginalnych, jak i fabrycznych zamienników. Jeśli szukasz filmików instruktażowych, by dowiedzieć się, jak samodzielnie wymienić inne wadliwe części w Twoich urządzeniach, zajrzyj na nasz kanał na YouTube.

strzałka rozwinięcia opisu
Kategoria części:
Dostępność

Ładowarki do odkurzacza można wymieniać na nowe!

Jeśli Twoja nowa ładowarka do odkurzacza została już wybrana, dowiedz się, jakie inne urządzenie zostały zainspirowane tym niezbędnym sprzętem domowym. W 1920 roku wprowadzono do sprzedaży pierwsze komercyjne suszarki do włosów z kapturem. Modele te były inspirowane ewoluującą technologią próżniową. Jednak suszarki z kapturem pozostawały nieporęczne aż do lat pięćdziesiątych. Przed tym przełomem wiele kobiet, które posiadały wczesne przenośne odkurzacze, dołączało przedłużki do „niewłaściwego” końca swoich odkurzaczy i w ten sposób suszyły włosy.

Odkurzacze również mają swoje miejsce w historii medycyny. Pierwsze żelazne płuco było napędzane silnikiem elektrycznym z pompami powietrza z dwóch odkurzaczy. Pompy powietrza zmieniały ciśnienie wewnątrz hermetycznego metalowego "pudełka", wciągając i wypuszczając powietrze z płuc, aby pomóc pacjentom z polio oddychać. Dzisiaj odkurzaczy używamy prawdopodobnie tylko do odkurzania podłóg, a ich części możemy dostać od ręki. Nowy silnik, worek, filtr czy ładowarka do odkurzacza - a także tysiące innych części - czeka na Ciebie w North.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(22)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(10)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(4)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(9)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(50)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(14)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(31)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(5)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(2)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(12)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(9)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(4)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(11)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Ładowarka do odkurzacza - jak zdiagnozować problem?

ładowarka do odkurzaczaNie ma nic bardziej irytującego niż odkurzacz, który za nic nie chce się ładować. Podobny problem napotykamy zazwyczaj kiedy bateria lub ładowarka psują się i wymagają wymiany. Jeśli jednak niedawno kupowałeś nową, to możliwe, że ładowarka do odkurzacza jest zbyt brudna i blokuje połączenie między stykami lub gniazdko, do którego jest podłączona ładowarka, jest uszkodzone. Rozwiązanie tego problemu jest łatwe i nie powinno zająć więcej niż dziesięć minut. Pokazuje jednak jak ważna jest higiena Twoich sprzętów domowych - usterki zdarzają się także na skutek nagromadzonych zabrudzeń. Jak sobie z tym poradzić i jakie są główne powody problemów z ładowaniem urządzenia?

Pierwszym z nich jest wadliwe gniazdko - możliwe, że gniazdko, z którego korzystasz, nie działa. Kolejną przyczyną może być rozładowana bateria - akumulatory w końcu tracą zdolność do utrzymywania ładunku. Następnie; zepsuta lub brudna ładowarka do odkurzacza - element mógł przestać działać i musi zostać wymieniony lub zebrał zbyt dużo zabrudzeń na stykach i musi zostać wyczyszczony. Jest kilka sposobów, które pomogą Ci rozwiązać te problemy.

Po pierwsze, przetestuj gniazdko. Rozpocznij rozwiązywanie problemu, zaczynając od źródła zasilania. Jeśli odkurzacz nie ładuje się, a ładowarka jest podłączona do tego samego gniazdka, problem może stanowić gniazdko. Aby je przetestować, podłącz do niego lampę lub telefon komórkowy. Jeśli lampa się nie włącza lub telefon się nie ładuje, możesz być pewien, że problemem było gniazdko. Podłącz ładowarkę odkurzacza gdzie indziej; jeśli zacznie się ładować, to potwierdzi tylko podejrzenia co do wadliwego gniazdka. Nie ładuje się? Gniazdko nie stanowi tu problemu. Jeśli to nie to, następnym krokiem powinno być przetestowanie samego odkurzacza. Podłącz odkurzacz i włącz go, a następnie upewnij się, że ssanie jest silne i urządzenie działa prawidłowo. Jeśli nie zauważyłeś żadnych problemów, przejdź dalej i wyczyść ładowarkę oraz baterię. Czasami słabe połączenie między stykami akumulatora powoduje, że odkurzacz nie ładuje się. Styki na akumulatorze i ładowarce muszą być czyste. Nadmierne nagromadzenie brudu może zakryć część styków i uniemożliwić ich połączenie na tyle, aby przepuścić prąd.
Odłącz ładowarkę przed rozpoczęciem odkurzania i użyj suchej ściereczki z mikrofibry, aby wyczyścić ten obszar. Zwykły ręcznik bawełniany może pozostawić kłaczki, podczas gdy ścierki mikrofibrowe są mniej brudzące i zbierają więcej kurzu niż zwykłe ręczniki. Pod żadnym pozorem nie używaj wilgotnej szmatki, ponieważ może to uszkodzić części elektroniczne. Wytrzyj miejsca styku zarówno na odkurzaczu, jak i na ładowarce. Pamiętaj, aby cały otaczający je obszar. Sprawdź wszelkie szczeliny, w których może gromadzić się kurz, i upewnij się, że wszystkie są czyste. Po zakończeniu wycierania tych obszarów podłącz ładowarkę i odkurzacz. Jeśli lampka ładowania zaświeci się, jest to znak, że odkurzacz należy częściej czyścić. A co jeśli urządzenie nadal się nie ładuje? Może to oznaczać poważniejszą usterkę bądź konieczność wymiany ładowarki na nową - znajdziesz ją w szerokiej ofercie North.

Odkurzacz traci moc

Nie panikujmy, kiedy urządzenie przestaje działać. Koniecznością będzie sprawdzenie przyczyny usterki. Pokazujemy, że drobne awarie nie wymagają wzywania fachowca. Mamy już szeroką bazę porad dotyczącą dbania o urządzenia, które każdy ma w swoim domu. Niezmiennie pogłębiamy naszą wiedzę, aby przekazywać wam istotne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Odkurzacz traci moc
scroll top