baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent

Butelka filtrująca Dafi 0.5l miętowa

Indeks: 714-WU-3635
Dostawa od: 9,99 zł
Dowiedz się więcej
Zamów w ciągu Odśwież czas dostawy
Wyślemy jutro!
Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Wiadomość nie może być pusta
Podany adres e-mail jest niepoprawny
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Zawsze pod ręką

Zabieraj ze sobą wodę zawsze tam, gdzie idziesz, jedziesz, czy podróżujesz. Skończ z kupowaniem jednorazowych butelek! Bądź bardziej praktyczny i przyczyń się do pozytywnego wpływu na środowisko, ograniczając produkcję elektrośmieci. Poręczna butelka filtrująca Dafi w kolorze miętowym może zostać napełniona, gdziekolwiek się znajdujesz. Filtr znajdujący się w środku oczyści wodę z bakterii, związków metali i chloru. Wszystkie niepotrzebne i zarazem szkodliwe związki mineralne dla zdrowia zatrzymywane są na filtrze.

Wyróżnij się kolorem

Miętowa nakrętka z filtrem tego samego koloru może pasować do Twojego stroju treningowego. Jako dodatek do stylizacji świetnie sprawdzi się na siłowni, fitnessie lub podczas biegania w lesie. Pół litrowa butelka ugasi pragnienie w ciągu całego dnia. Stale zwiększaj pojemność przyjmowania płynów i regularnie nawadniaj się dla zdrowotności.

Specyfikacja techniczna
Indeks: 714-WU-3635
Kolor: miętowa
Pojemność: 0,5 l
Nazwa produktu: Butelka filtrująca

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
d