W dniu dzisiejszym infolinia jest nieczynna.
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Kuchenka gazowa Rodzaj urządzenia

Listwy do kuchenek gazowych

(72 produktów)

Poniżej zestawiono Listwy oryginalne, jak i fabryczne odpowiedniki do kuchenek gazowych. Wesprzyj się filtrami znajdującymi się po lewej stronie, by szybciej znaleźć właściwą część. Podając model urządzenia, przybliżysz się do szukanej części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Jeżeli nie jesteś pewien czy dana część występuje w Twoim modelu, otwórz listę części dostepną na stronie. Posiadamy także szeroki wybór akcesoriów i środków do pielęgnacji sprzętów.

Dostępność
Listwa drzwi do piekarnika Amica 8051130
Listwa drzwi do piekarnika Amica 9030626
Listwa drzwi do piekarnika Electrolux 8078954214
18800
Wyślemy w poniedziałek
Tylna listwa poprzeczna obudowy do kuchenki Mora 850170
Prawa listwa boczna obudowy do kuchenki Bosch 00640023
Prawa listwa boczna obudowy do kuchenki Beko 218300004
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Niesprawny sprzęt AGD to nie powód do radości, ale nie ma co panikować. Wystarczy odpowiednia diagnoza usterki i właściwy dobór części zamiennych. Pokazujemy, że możesz zrobić to sam biorąc pod uwagę nasze wskazówki. Szeroko opisujemy również, jak dbać o sprzęt, aby służył przez długi czas. Duże AGD, jak i małe nie ma przed nami tajemnic, stale doszkalamy się, aby służyć fachową wiedzą dla klientów.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się