baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Kuchenka gazowo-elektryczna Rodzaj urządzenia

Blachy do kuchenek gazowo-elektrycznych

(217 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne blachy do kuchenek gazowo-elektrycznych. Wesprzyj się filtrami znajdującymi się po lewej stronie, by szybciej znaleźć właściwą część. Najpewniejszy sposób dobrania właściwej części to wpisanie modelu sprzętu w wyszukiwarkę. Jeżeli Twoja kuchenka wyposażona jest w szufladę, a Ty szukasz tabliczki znamionowej, możesz natknąć się na nią właśnie w środku szuflady. Szukając potrzebnej części możesz skorzystać z pliku zawierającego listę części dla określonego modelu. Nie musisz już wzywać fachowca do każdej naprawy w Twoim urządzeniu, wystarczy jak wejdziesz na nasz kanał na YouTube a sam dowiesz się, że nie jest to takie trudne. Posiadamy również spory wybór akcesoriów i środków pielęgnacyjnych do różnych sprzętów AGD.

Blacha do pieczenia płytka do piekarnika Gorenje 565061
4190
Wyślemy dziś
Outlet już od 2590
Obudowa boczna do piekarnika Gorenje 554498
Wkład kataliczny do piekarnika Amica 9030627
Obudowa tylna do piekarnika Amica 9030620
Blacha do pieczenia głęboka (emaliowana) do piekarnika Mora XXL 225832
Blacha do pizzy do piekarnika Smeg 305690433
Obudowa boczna do piekarnika Gorenje 554493
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Zmywarka skraca cykl mycia

Nie wyrzucajmy sprzętu AGD od razu, jak tylko odmówi nam posłuszeństwa. Sprawdź, czy sam podejmiesz się wyzwania i naprawisz sprzęt. Samodzielna naprawa nie musi być trudna, z nami poradzisz sobie bez problemu. Podpowiadamy także, jak utrzymać sprzęt w czystości i cieszyć się jego długim użytkowaniem. Nie tylko duże AGD, ale również elektronika nie ma przed nami tajemnic, stale podnosimy nasze kwalifikacje.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka skraca cykl mycia

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się