baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Ekspres do zabudowy Rodzaj urządzenia

Złączki do ekspresów do zabudowy

(20 produktów)

Poniżej zestawiono Złączki oryginalne, jak i fabryczne odpowiedniki do ekspresów do zabudowy. Użyj filtrów, żeby szybciej znaleźć odpowiednią część. Podaj swój model sprzętu i wpisz w pole wyszukiwarki. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Jeżeli nie jesteś pewien czy dana część występuje w Twoim modelu, otwórz listę części dostepną na stronie. Sprawdź koniecznie nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy, jak w prosty sposób wymieniać i naprawiać części w sprzętach AGD. Dla każdego rodzaju sprzętu posiadamy szeroki wybór środków pielęgnacyjnych.

Dostępność
Złącze zaworu do ekspresu DeLonghi 5332196900
Złącze dyszy pary do ekspresu Siemens 00617089
2990
Wyślemy w poniedziałek
Złącze grzałki do ekspresu Siemens 00614616
2590
Wyślemy w poniedziałek
Złącze elektrozaworu do ekspresu AEG 50278951004
Złączka wężyka do ekspresu DeLonghi 5332196800
Złącze grzałki do ekspresu Siemens 00633168
Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Zatkana pralka – co robić?

Zepsute urządzenie nie musi oznaczać końca jego żywota. Dojście do źródła problemu pozwoli szybko naprawić urządzenie. Pokażemy Ci, jak łatwo możesz dokonać naprawy, bez wzywania fachowca. Informujemy o prostych trikach, dzięki którym szybko wyczyścisz swój sprzęt AGD. Jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i idziemy z duchem czasu.

Zobacz rozwiązanie
Zatkana pralka – co robić?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się