baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Ekspres do zabudowy Rodzaj urządzenia

Złącza do ekspresów do zabudowy

(20 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne Złącza do ekspresów do zabudowy. By szybciej poszukać właściwą część, skorzystaj z filtrów znajdujących się po lewej stronie. Wybierając model urządzenia łatwiej dopasujesz potrzebną część. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Zawsze możesz skorzystać z listy części dostępnej na stronie internetowej, dowiesz się o innych artykułach wchodzących w skład modelu Twojego. Chcesz się pozbyć się niechcianych zabrudzeń ze swojego sprzętu, skorzystaj z naszej oferty preparatów pielęgnacyjnych do sprzętów AGD.

Dostępność
Element połączeniowy do ekspresu Siemens 00635961
Złącze dyszy pary do ekspresu Siemens 00617089
3290
Wyślemy w poniedziałek
Złącze grzałki do ekspresu Siemens 00633168
1990
Wyślemy w poniedziałek
Złącze elektrozaworu do ekspresu AEG 50278951004
Złączka wężyka do ekspresu DeLonghi 5332196800
Złącze grzałki do ekspresu Siemens 00614616
1990
Wyślemy w poniedziałek
Złączka wężyka do ekspresu Siemens 00614607
4890
Wyślemy w poniedziałek
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Kostkarka przecieka

Kiedy przestaje nam działać jakiś sprzęt AGD nie porzucajmy go od razu na straty. Sprawdź, czy sam podejmiesz się wyzwania i naprawisz sprzęt. Samodzielna naprawa nie musi być trudna, z nami poradzisz sobie bez problemu. Podpowiadamy także, jak utrzymać sprzęt w czystości i cieszyć się jego długim użytkowaniem. Nie tylko duże AGD, ale również elektronika nie ma przed nami tajemnic, stale podnosimy nasze kwalifikacje.

Zobacz rozwiązanie
Kostkarka przecieka

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się