Części do blenderów z funkcją gotowania

(2 140 produktów)

Oryginalne i zamienne części do blenderów z funkcją gotowania. Żeby szybciej znaleźć właściwą część, skorzystaj z filtrów, które znajdują się po lewej stronie. Podaj model urządzenia, ułatwi to wyszukanie przez Ciebie części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Szukając potrzebnej części możesz skorzystać z pliku zawierającego listę części dla określonego modelu. Dodatkowo posiadamy szeroki wybór środków pielęgnacyjnych i akcesoriów do sprzętów AGD.

Dostępność
Nóż z mocowaniem do blendera Zelmer 12011772
6790
Wyślemy w poniedziałek
Mocowanie noża do blendera Tefal MS650308
Nóż z uszczelką do blendera Tefal MS650304
Uszczelka noża do blendera Tefal MS0A11389
Uszczelka nakrętki pojemnika do blendera Kenwood KW712200
Podstawa do blendera Bosch 12009096
Nakrętka do blendera Tefal MS650311
Nóż kompletny do blendera Bosch 12014030
Uszczelka noża do blendera Zelmer 00755921
Uszczelka noża do blendera Tefal MS651390
Pokrętło do blendera Tefal MS651662
Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Ugotuj swoje danie w... blenderze!

blender z funkcją gotowania

Ostatnio coraz większą popularnością cieszy się blender z funkcją gotowania. To stosunkowo nowe rozwiązanie na rynku, ale szturmem podbija serca konsumentów. Dlaczego? Głównie dlatego, że jest to nadal jedno urządzenie, a wielofunkcyjne. Można więc miksować i gotować przy jednym przygotowaniu potrawy.

Dodatkową zaletą tego sprzętu jest funkcja jeszcze dokładniejszego miksowania i blendowania składników na zupy, sosy czy koktajle. Ponadto, posiada programy automatycznego gotowania a także tryb ręczny do samodzielnego sterowania gotowaniem i ustawianiem potrzebnej temperatury. A skoro ma tę funkcję, to oczywiście jest również wyposażony w wysokiej jakości szklany, pojemny dzbanek, odporny na wysoką temperaturę.

W ofercie north znajdziesz wiele części zamiennych oraz oryginalnych do blenderów z funkcją gotowania. Nie tylko podstawowe części takie jak noże sprzęgła czy pojemniki, ale również szereg akcesoriów na przykład pojemniki do smoothie. Te najczęściej użytkowane elementy takie jak noże czy kielichy są najbardziej podatne na zużycie. Ponadto, nie są one naprawialne, zatem koniecznym jest wymiana na nowe, aby sprzęt pracował jak najlepiej. Pamiętaj, aby dobierać części po oznaczeniach z tabliczki znamionowej lub w przypadku części elektrycznych także po oznaczeniach z samej części (numer seryjny). Tylko w taki sposób masz pewność, że wybrana część będzie kompatybilna z Twoim urządzeniem.

Dlaczego zmywarka nie kończy programu?

Zawsze używamy sprzętu dopóki działa. W momencie awarii nie musimy panikować. Poprawne określenie problemu to gwarancja sukcesu na rozwiązanie usterki. Pokazujemy, że dasz radę zrobić to samodzielnie z naszym udziałem. Podajemy także tipy, dzięki którym Twój sprzęt będzie działał dłużej. Stale podnosimy nasze umiejętności, aby dzielić się z Wami wiedzą.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego zmywarka nie kończy programu?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się