baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent
instrukcja wideo
instrukcja wideo

Turboszczotka uniwersalna do odkurzacza

Indeks: 729-AC-1189
6990
6990
Zamów w ciągu Odśwież czas dostawy Wyślemy dziś
Dostawa od: 9,99 zł Dowiedz się więcej

Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.

Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Poczuj moc odkurzania

Nie lubisz odkurzać? Ja tak. Mam wrażenie, że te końcówki dołączone do odkurzacza wcale nie wciągają paprochów z dywanu. Można to zmienić. Potrzebne jest turbo doładowanie. Jeżeli większa moc to tylko z turboszczotką. Szeroka powierzchnia ssawki zapewnia dobry kontakt z podłożem i ten wałek obrotowy w środku nieźle kręci. Wyciąga wszystko z włosia dywanu, szczotkuje oraz zarazem pielęgnuje. Dodatkowe kółeczka pod spodem ssawki ułatwiają jej manewrowanie. Regulowany adapter pozwala dopasować się do każdej rury odkurzacza niezależnie od marki. Warunkiem jest średnica wlotu, aby mieściła się w granicy 30 – 37 mm. Dzięki tej końcówce odkurzanie domu jest o wiele przyjemniejsze niż dotychczas.

turboszczotka w odkurzaczu
popraw moc odkurzania z uniwersalna turboszczotką

Jak działa uniwersalna turboszczotka?

Jedynie co musisz zrobić to podłączyć ją do swojego odkurzacza i dokręcić adapter. Włączasz urządzenie i atakujesz dywany, chodniczki. Jeżeli masz ochotę to możesz wyregulować poziom powietrza zasysanego – z przodu znajduje się suwak. Jeżeli wałek obrotowy będzie splątany przez włosy i inne zabrudzenia, wystarczy zwolnić przyciski boczne i odblokować go. Usunąć nieczystości, nożyczkami przeciąć włosy i na samym końcu przemyć wałek pod bieżącą wodą.

Nie zwlekaj z zakupem, polub na nowo dbanie o dom z naszą uniwersalną turboszczotką.

Opinie o produkcie:

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się