baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Lodówka Rodzaj urządzenia

Drzwi do lodówek

(10 987 produktów)

Szeroki wybór Drzwi oryginalnych i zamiennych do lodówek. Zastosuj filtr a przybliżysz się do szukanej części. By mieć pewność, że części pasują do Twojego sprzętu wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Szukając tabliczki znamionowej dla swojej lodówki kieruj się w stronę półek na warzywa, na ściance jest możliwość wystąpienia tabliczki. Sprawdź nasze karty złożeniowe, aby upewnić się jakiej części poszukujesz. Borykasz się z problemem zawiasów w lodówce? Krótki filmik instruktażowy na naszym kanale na YouTube pokaże Ci jak wymienić, dobrać, a także zamontować zawiasy. Nie wiesz czym umyć swoje urządzenie? Skorzystaj z naszych środków pielęgnacyjnych do sprzętu AGD.

Kategoria części:
Dostępność
Drzwi zamrażarki do lodówki Gorenje 151517
Drzwi zamrażarki do lodówki Amica 1033560
Drzwi zamrażarki do lodówki Gorenje 169293
Drzwi zamrażarki do lodówki Beko 4147060700
Drzwi zamrażarki do lodówki Amica 1033207
Drzwi chłodziarki do lodówki Amica 1035839
Drzwi chłodziarki do lodówki Amica 1033209
Drzwi zamrażarki do lodówki Amica 1021805
Drzwi zamrażarki do lodówki Amica 1035860
Drzwi zamrażarki do lodówki GORENJE K4152149
Drzwi chłodziarki do lodówki Koerting 508185
Drzwi zamrażarki do lodówki Candy 49031690
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Co powinieneś wiedzieć o drzwiach lodówki?

Co powinieneś wiedzieć o drzwiach lodówki?

Codziennie zamykasz i otwierasz drzwi do lodówki wiele razy, niezależnie od pory dnia. Kompletne drzwi mogą być dzielone na drzwi zamrażarki i chłodziarki osobno albo jedno skrzydło drzwi dla całej lodówki. Wtedy zamrażalnik jest oddzielony jedynie klapą. Na drzwiach lodówki znajdują się balkoniki, które mają swoje przeznaczenie. Najwyżej położone służą za pojemniki do masła i do jajek, półki niżej na drobne produkty, dżemy, musztardy, natomiast dolna półka na butelki. Zrozumiałe jest dlaczego znajduje się na samym dole, ponieważ butelki są ciężkie i ciężar odpowiednio musi rozkładać się na drzwiach. Należy pamiętać, aby nie przeciążać nadmiernie drzwi butelkami z napojami, ponieważ może doprowadzić to do zerwania ich wraz zawiasami.

Dlatego warto dokupić sobie dodatkową uniwersalną półkę na butelki. Montaż jej jest bardzo prosty. Wystarczy założyć ją na półkę we wnętrzu lodówki i gotowe. Taka półka pasuje do każdego modelu lodówki, niezależnie od producenta. Prawidłowo zamykające się drzwi to gwarancja szczelnego połączenia z uszczelką, a co za tym idzie trzymanie temperatury w lodówce. Nadmierne gromadzenie się lodu w lodówce może być przyczyną niedomykających się drzwi. Wtedy agregat musi ciężej pracować, aby utrzymać zadaną temperaturę. Ważny jest również stan uszczelki na drzwiach. Jeżeli jest stara, dziurawa to nie zastanawiaj się tylko wymień na nową. Zużyjesz nie tylko mniej prądu, ale również ciepłe powietrze nie będzie wchodzić do lodówki przez luki w uszczelce.

Lodówka głośno pracuje

Jeżeli sprzęt AGD przestanie działać, nie musimy siać paniki. Zrozumienie pochodzenia usterki ułatwi naprawę. Pokażemy Ci, jak samodzielnie wykonywać drobne naprawy. Informujemy was także o tym, jak najlepiej dbać o urządzenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę odnośnie urządzeń AGD.

Zobacz rozwiązanie
Lodówka głośno pracuje

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się