baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Lodówka Rodzaj urządzenia

Części do lodówek Pelgrim

(122 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne części jak i ich odpowiedniki do lodówek marki Pelgrim. Skorzystaj z filtrów by szybciej znaleźć właściwą część. Wpisz model swojego sprzętu w wyszukiwarkę, by mieć pewność doboru części. Jeżeli nie jesteś pewien, gdzie znaleźć tabliczkę znamionową w lodówce, otwórz drzwi lodówki i patrz w kierunku ścianki drzwiczek. Zawsze możesz skorzystać z listy części dostępnej na stronie internetowej, dowiesz się o innych artykułach wchodzących w skład modelu Twojego. Zobacz jak łatwo można wymieniać i naprawiać części w lodówce na naszym kanale YouTube. Uzupełnieniem naszej oferty jest szeroki wybór środków do pielęgnacji oraz akcesoriów do sprzętów AGD.

Dostępność
Powiązane linki:
Listwa szuflady do lodówki Gorenje 313889
Termostat do lodówki Gorenje 125560
2990
Wyślemy pojutrze
Starter sprężarki do lodówki Gorenje 297097
Żarówka do lodówki Pelgrim 35790
9490
Wyślemy pojutrze
Profil dekoracyjny do lodówki Gorenje 182561
Żarówka do lodówki Gorenje 331063
4490
Wyślemy pojutrze
Szuflada na warzywa do lodówki Pelgrim (328337)
Szuflada zamrażarki do lodówki Gorenje 327776
Szuflada na warzywa do lodówki Pelgrim (449182)
Szuflada na warzywa do lodówki Pelgrim (447405)
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Zamrażarka nie trzyma temperatury

Zawsze używamy sprzętu dopóki działa. W momencie awarii nie musimy panikować. Wystarczy dobrze zdiagnozować przyczynę problemu. Wskazujemy, jak samodzielnie poradzić sobie z drobną awarią. Pokazujemy również najprostszą drogę do naprawy Twojego urządzenia. Niezmiennie pogłębiamy naszą wiedzę, aby przekazywać wam istotne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Zamrażarka nie trzyma temperatury

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się