baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Lodówka Rodzaj urządzenia

Ograniczniki do lodówek

(233 produktów)

Szeroki wybór ograniczniki oryginalnych i zamiennych do lodówek. Żeby szybciej dobrać właściwą część, skorzystaj z filtrów, które znajdują się po lewej stronie. Pamiętaj, że najszybsza droga do znalezienia właściwej części to wpisanie modelu w wyszukiwarkę. Jeżeli nie jesteś pewien, gdzie znaleźć tabliczkę znamionową w lodówce, otwórz drzwi lodówki i patrz w kierunku ścianki drzwiczek. Poszukaj części w rysunku złożeniowym dostępnym na stronie. Wychodząc naprzeciw Ciebie zamieścilismy krótki filmik instruktażowy na kanale YouTube, jak samodzielnie wymienić uszczelkę w lodówce. Utrzymanie czystości sprzętów AGD w domu będzie dużo prostsze z proponowanymi przez nas środkami do pielęgnacji. Posiadamy również różnego rodzaju akcesoria.

Kategoria części:
Dostępność
Ogranicznik otwarcia drzwi do lodówki Candy 43009072
Ogranicznik otwarcia drzwi do lodówki Samsung DA66-01011B
Ogranicznik otwarcia drzwi do lodówki Haier 49045777
Ogranicznik otwarcia drzwi do lodówki Beko 4862700100
Ogranicznik otwarcia drzwi do lodówki Samsung DA66-01213A
Ogranicznik otwarcia drzwi do lodówki LG AJC32210808
Ogranicznik otwarcia drzwi do lodówki Beko 4651840200
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Z lodówki leci woda

Nie panikujmy, kiedy urządzenie przestaje działać. Dojście do źródła problemu pozwoli szybko naprawić urządzenie. Pokażemy Ci, jak łatwo możesz dokonać naprawy, bez wzywania fachowca. Informujemy o prostych trikach, dzięki którym szybko wyczyścisz swój sprzęt AGD. Jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i idziemy z duchem czasu.

Zobacz rozwiązanie
Z lodówki leci woda

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się