baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Lodówka Rodzaj urządzenia

Haier części do lodówek

(795 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne części jak i ich odpowiedniki do lodówek marki Haier. Zastosowanie filtrów znajdujących się po lewej stronie ułatwi nawigację po stronie internetowej. Podając model urządzenia, przybliżysz się do szukanej części. Jeżeli masz problem ze znalezieniem tabliczki znamionowej w lodówce, pokierujemy Ciebie w stronę tylnej ścianki obudowy Twojej lodówki. Dostępna lista części pomoże Ci zidentyfikować szukaną przez Ciebie część. Zobacz jak łatwo można wymieniać i naprawiać części w lodówce na naszym kanale YouTube. W naszej ofercie znajdują się również akcesoria i środki do pielegnacji sprzętów.

Dostępność
Powiązane linki:
Zawias górny prawy do lodówki Haier 49045907
Listwa drzwi do lodówki Haier 49053621
8690
Wyślemy we wtorek
Zawias drzwi środkowy do lodówki Haier (49045904)
Silnik wentylatora do lodówki Haier 49045783
Sprężyna do lodówki Haier 49053370
5490
Wyślemy we wtorek
Wentylator zamrażarki do lodówki Haier 49045788
Szuflada na warzywa do lodówki Haier (49055341)
Zawias drzwi środkowy do lodówki Haier (49045905)
Szuflada zamrażarki do lodówki Haier 49046212
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

Zamrażarka nie trzyma temperatury

Nie wyrzucajmy urządzenia AGD kiedy przestaje działać. Odpowiednie rozpoznanie usterki to połowa sukcesu do naprawy sprzętu. Pokazujemy, jakich narzędzi użyć i na co zwrócić uwagę podczas usuwania awarii. Dodatkowo staramy się dawać wskazówki, jak dbać o urządzenie, aby slużyło jak najdłużej i bezawaryjnie. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, aby przekazywać tylko rzetelne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Zamrażarka nie trzyma temperatury

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się