Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Lodówka Rodzaj urządzenia

Pojemnik do lodówki

(18 767 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne pojemniki jak i ich odpowiedniki do lodówek. Żeby szybciej znaleźć właściwą część, skorzystaj z filtrów, które znajdują się po lewej stronie. Możesz także wpisać w wyszukiwarkę model sprzętu do którego szukasz części spisując go z tabliczki znamionowej. Jeżeli nie wiesz gdzie może znajdować się tabliczka znamionowa spróbuj wyjąć pojemnik na warzywa i zajrzyj na ściankę. Masz problem z nazwaniem części, której poszukujesz? Zobacz nasze karty złożeniowe, które na pewno ułatwią Ci zadanie. Borykasz się z problemem zawiasów w lodówce? Krótki filmik instruktażowy na naszym kanale na YouTube pokaże Ci jak wymienić, dobrać, a także zamontować zawiasy. Uzupełnieniem naszej oferty jest szeroki wybór środków do pielęgnacji oraz akcesoriów do sprzętów AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Szuflada zamrażarki do lodówki Beko 4616070100
Szuflada na warzywa do lodówki Amica 1031064
Pojemnik na lód do lodówki Liebherr 919279000
Szuflada na warzywa do lodówki Beko 4565370300
Podwieszana szuflada chłodziarki do lodówki Liebherr 979165200
18500
Wyślemy pojutrze
outlet Outlet już od 16900
Szuflada zamrażarki do lodówki Beko 4541960700
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Przechowywanie produktów w lodówce

pojemnik do lodówkiW przypadku lodówek side-by -side lub french door organizacja pojemników i szuflad to klucz do utrzymania porządku w lodówce. Szczególnie w dużych chłodziarko – zamrażarkach ułożenie artykułów spożywczych jest istotne, aby temperatura powietrza w komorze była jak najlepiej dopasowana. Pojemniki do lodówek możemy podzielić na kilka rodzajów: szuflady, balkoniki i półki szklane. Niektóre z nich sprzedawane są z frontem, inne bez. Cena uzależniona jest od wielkości pojemnika i producenta. Potrafią kosztować zaledwie kilkanaście złotych aż po kilkadziesiąt złotych.

Dedykowany pojemnik do lodówki na butelki kształtem przypomina druciak, ale jednocześnie jest uniwersalny. Śmiało można zwiększyć powierzchnię składowania np. butelek z napojami lub winem.

Pojemniki do lodówek – rodzaje i charakterystyka

Oryginalny pojemnik do lodówki wykonany jest z wysokogatunkowego plastiku. Musi być lekki, aby można było łatwo go wyjmować i wkładać do komory. W sprzedaży posiadamy dedykowane pojemniki na jajka, lód, mięso, warzywa i owoce oraz masło. Każdy z nich dopasowany jest gabarytowo do produktów spożywczych. Pojemniki na jajka trzymamy na górnej półce, gdzie jest najcieplej, natomiast pojemnik na mięso na samym dole, gdzie jest najzimniej.

Wysuwane pojemniki do lodówki – hit czy kit?

W lodówkach Samsung i Liebherr znajdują się wysuwane pojemniki. To wygodne rozwiązanie technologiczne pozwala sięgnąć po artykuły w każdej chwili, bez konieczności ich wyciągania. Wysuwane pojemniki osadzone są na specjalnych prowadnicach teleskopowych, dzięki czemu ślizgają się podczas ruchu. Najlepiej przechowywać na nich lekkie produkty spożywcze, aby nie przeciążać szuflady. Np. sery, pasztety, parówki.

Wybierz pojemnik do lodówki dopasowany do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że każdy pojemnik z naszej oferty pochodzi od producenta i jest fabrycznie nowy. Istnieje możliwość zakupu z outletu po okazyjnej cenie.

Lodówka się nie domyka

Sprawność sprzętu AGD to podstawa. Zobacz, jak go naprawić w razie awarii. Wystarczy dobrze zdiagnozować przyczynę problemu. Wskazujemy, jak samodzielnie poradzić sobie z drobną awarią. Pokazujemy również najprostszą drogę do naprawy Twojego urządzenia. Niezmiennie pogłębiamy naszą wiedzę, aby przekazywać wam istotne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Lodówka się nie domyka
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
scroll top