baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Piekarnik parowy Rodzaj urządzenia

Części do piekarników parowych Gorenje

(127 produktów)

Poniżej znajdziesz oryginalne i zamienne części do piekarników parowych marki Gorenje. Żeby szybciej znaleźć właściwą część, skorzystaj z filtrów, które znajdują się po lewej stronie. Pamiętaj, że najszybsza droga do znalezienia właściwej części to wpisanie modelu w wyszukiwarkę. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Poszukaj części w rysunku złożeniowym dostępnym na stronie. Chcesz cieszyć się czystością swoich sprzętów jak najdłużej? W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne środki do pielęgnacji sprzętów AGD.

Silnik wentylatora do piekarnika Gorenje 561426
Moduł sterujący do piekarnika Gorenje 799034
Syfon odpływowy do piekarnika Gorenje 438465
Gąbka do piekarnika parowego Gorenje 547927
Grzałka dolna do piekarnika Gorenje 437930
Ruszt do piekarnika Gorenje 452136
11900
Wyślemy jutro
Śruba do piekarnika Gorenje 435578
Przełącznik do piekarnika Gorenje 504560
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Zmywarka skraca cykl mycia

Popsute urządzenie wcale nie oznacza, że musimy go wyrzucić. Odpowiednie zdiagnozowanie usterki to podstawa naprawy wraz z doborem części zamiennych. Pokazujemy, że jest to możliwe dzięki naszym wskazówkom. Szczegółowo opisujemy również jak pielęgnować urządzenia. Postawimy Twój sprzęt na nogi.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka skraca cykl mycia

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się