baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Szczotki do pralek

(265 produktów)

Oryginalne i zamienne szczotki do pralek. Użyj filtrów, by szybciej znaleźć odpowiednią część. Pamiętaj, że najszybsza droga do znalezienia właściwej części to wpisanie modelu w wyszukiwarkę. Potrzebujesz spisać model pralki z tabliczki znamionowej? Znajdziesz ją prawdopodnie po stronie wewnętrznej klapki filtra pralki. Jeżeli nie jesteś pewien czy dana część występuje w Twoim modelu, otwórz listę części dostepną na stronie. Specjalnie z myślą o klientach stworzyliśmy kanał na YouTube, gdzie pokazujemy jak w prosty sposób wymieniać i naprawiać części w pralce. Chcesz cieszyć się czystością swoich sprzętów jak najdłużej? W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne środki do pielęgnacji sprzętów AGD.

Kategoria części:
Dostępność
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Jakie są objawy zużycia szczotek węglowych?

 szczotki do pralek Silnik stanowi jeden z ważniejszych elementów każdej pralki, jeżeli nie najważniejszy. To on ma za zadanie dbać o prawidłowy obrót bębna, a co za tym idzie – za właściwe przeprowadzenie procesu prania oraz odwirowania. W znaczącej ilości popularnych modeli wciąż używane są silniki szczotkowe, głównie ze względu na ich sprawną pracę oraz wysoką efektywność. Warto mieć jednak na uwadze, że szczotki węglowe stanowią element eksploatacyjny, który z biegiem czasu po prostu się zużywa i musi zostać wymieniony na nowy, aby móc zawsze cieszyć się sprawną pracą urządzenia. Jakie są objawy tego, że zbliża się czas wymiany?

Pierwsze – bęben podczas prania zaczyna wydawać niepokojące dźwięki, takie jak tarcie czy piszczenie, a do tego ma problemy z obracaniem. Kolejny objaw to czarny pył, który zbiera się pod pralką. W najgorszym przypadku może dojść nawet do niepokojącego iskrzenia. Jeżeli zaobserwujesz któryś z tych problemów, koniecznie sprawdź stan szczotek węglowych. Jeśli są za krótkie bądź wyglądają na zużyte, warto od razu zamówić nowe. Dzięki temu pralka bardzo szybko wróci do pełnej sprawności i posłuży sprawnie przez wiele długich lat, a efekty prania pozostaną w pełni zadowalające. W naszej ofercie znajdują się szczotki do pralek różnych producentów, między innymi Miele, Bosch, Whirlpool, Beko. Właściwego doboru do konkretnego modelu można dokonać na podstawie danych z tabliczki znamionowej. To gwarancja, że część na pewno będzie pasowała, a naprawa przebiegnie szybko i sprawnie.

Dlaczego pralka trzeszczy?

Zepsuty sprzęt wcale nie oznacza końca jego żywota. Zrozumienie zasady działania sprzętu to podstawa do wykonania wielu napraw. Pomagamy w uporaniu się z drobnymi awariami. Przekazujemy Wam również przydatną wiedzę na temat dbania o sprzęt AGD. Stale pogłębiamy naszą wiedzę, aby móc pomagać wam jeszcze więcej.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego pralka trzeszczy?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się