Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Amortyzatory do pralek Bosch

Amortyzatory do pralek Bosch mają za zadanie tłumić wibracje bębna w trakcie pracy urządzenia - łagodzą one jego ruch oraz wyciszają. Gdyby nie ta część, Twoja pralka byłaby hałaśliwa, ruszałaby się w trakcie prania, a jej części prawdopodobnie doznawałyby usterek i awarii dużo częściej, luzowałyby się. Uszkodzenie amortyzatora spowoduje więc wstrząsy i wyraźne uderzenia podczas prania. Jeśli zauważysz, że amortyzator do pralki Bosch przestał prawidłowo działać, warto zacząć szukać nowego - bez tego, używanie pralki może być niemożliwe. Awaria amortyzatora może być spowodowana zarówno częstą i intensywną pracą, co spowoduje naturalne zużycie się części, bądź nierównym obciążeniem pralki. Jeśli szukasz nowego amortyzatora, użyj filtrów na górze strony i wybierz ten idealny dla Twojej pralki - oryginalny produkt od Bosch, bądź jego zamiennik. Pamiętaj, że drobniejsze usterki i awarie możliwe są do naprawienia na własną rękę. Jeśli więc się na to zdecydujesz, odwiedź nasz kanał na YouTube, gdzie dowiesz się jak wymienić amortyzator oraz inne części urządzeń domowego użytku.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(12)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(7)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(4)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
3990
Wyślemy dziś
outlet Outlet już od 2500
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(9)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(2)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Wybierz swój amortyzator do pralki Bosch

Amortyzatory do pralek Bosch

Wybierając nowy amortyzator do pralki Bosch, pamiętaj o tym, że nie każda awaria wymaga interwencji fachowców - choć w wypadku usterek jesteśmy przyzwyczajeni do korzystania z pomocy profesjonalistów, to warto wiedzieć, że wiele z nich jesteśmy z łatwością w stanie naprawić sami, na własną rękę. Wystarczy dostęp do internetu, odpowiednie narzędzia oraz dobrze dobrane, nowe części, które z łatwością znajdziesz w naszym sklepie za pomocą wygodnych filtrów umieszczonych na górze strony. Amortyzatory do pralek Bosch nie są wyjątkiem - możesz wymienić je sam. Dowiesz się jak to zrobić, odwiedzając nasz kanał na YouTube, na którym znajdziesz mnóstwo filmików instruktażowych, dotyczących zarówno pralek, jak i innych sprzętów domowych. Decydując się na samodzielną wymianę, pamiętaj o zachowaniu zasad bezpieczeństwa.

Średnio, bęben pralki wykonuje od ponad pół tysiąca do prawie dwóch tysięcy obrotów na minutę - jest więc to intensywna praca sprzętu, wykonywana co najmniej kilka razy w tygodniu, a w niektórych przypadkach codziennie. Przy tak częstym i intensywnym działaniu urządzenia, awarie i usterki są niestety nieuniknione, tak samo z resztą jak stopniowe zużycie się poszczególnych części - także amortyzatora. Amortyzatory do pralek Bosch odpowiedzialne są za tłumienie wibracji i wyciszanie podczas wirowania. Część wchłania wstrząsy, dzięki czemu bęben może wykonywać ruchy, nie przenosząc ciężaru na sąsiednie części. Dzięki temu pralka, oraz jej poszczególne części, będą służyć Ci na dłużej.

Zużycie bądź usterka amortyzatora uniemożliwia nam korzystanie z pralki. Warto więc wymienić część, kiedy tylko zauważysz, że urządzenie nie działa tak jak powinno. Jeśli Twoja pralka hałasuje i porusza się w trakcie prania, prawdopodobnie oznacza to, że potrzebny Ci nowy amortyzator do pralki Bosch. Tę, oraz inne oryginalne oraz zamienne części, bez trudu znajdziesz w naszej ofercie, wśród setek innych produktów Bosch. Po wyborze tego odpowiedniego, zerknij na nasz kanał na YouTube, aby dowiedzieć się jak prawidłowo powinna przebiegać wymiana.

Gorąca pralka podczas prania

Popsute urządzenie wcale nie oznacza, że musimy go wyrzucić. Warunkiem naprawy jest odpowiednie rozpoznanie problemu w urządzeniu. Udowadniamy, że drobne naprawy możesz wykonać samodzielnie. Pilnujemy również, abyście jak najlepiej dbali o własne urządzenia. Nieustannie szkolimy się w kwestii naprawy sprzętów AGD, aby pomagać naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top