baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Pokrywy Philips

(432 produktów)
Dostępność
Klapka wlewu wody do żelazka Philips 423902140950
Listwa wewnętrzna do ekspresu Philips 421944070662
Pokrywa bojlera do ekspresu Philips 17000730
Kratka filtra do odkurzacza Philips 996510077913
Pokrywa filtra do odkurzacza Philips 432200346661
Pokrywa pojemnika do blendera Philips 996510056886
Kratka filtra do odkurzacza Philips 996510075166
Górna pokrywka do parowaru Philips 422245945372
Obudowa górna do ekspresu Philips 421944082831
Pokrywa do spieniacza mleka Philips 996510062889
Obudowa górna do ekspresu Saeco 421944033071
Pokrywa do czajnika Philips 996500034153
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Zepsute urządzenie nie musi oznaczać końca jego żywota. Wystarczy odpowiednia diagnoza usterki i właściwy dobór części zamiennych. Pokazujemy, że możesz zrobić to sam biorąc pod uwagę nasze wskazówki. Szeroko opisujemy również, jak dbać o sprzęt, aby służył przez długi czas. Duże AGD, jak i małe nie ma przed nami tajemnic, stale doszkalamy się, aby służyć fachową wiedzą dla klientów.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się