baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Paski Panasonic

(35 produktów)

Przedstawiamy oryginalne i zamienne Paski Panasonic. Używając filtrów zaoszczędzisz czas na wyszukanie potrzebnej części. Najszybszy sposób na znalezienie właściwej części to wpisanie modelu sprzętu w wyszukiwarkę. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Sprawdź koniecznie nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy, jak w prosty sposób wymieniać i naprawiać części w sprzętach AGD.

Dostępność
1390
Wyślemy pojutrze
Płaski pasek napędowy RDV00212
899
Wyślemy we wtorek
Pasek napędowy do suszarki Panasonic ANH4124870
Pasek klinowy do odkurzacza Panasonic AMC39SXD00E
Pasek napędowy do pralki Panasonic ANH4124871
Pasek napędowy do magnetowidu QDB0333A
1190
Wyślemy we wtorek
Pasek napędowy do zestawu hi-fi RDV00061
Pasek napędowy do zestawu hi-fi RDV00334
Pasek napędowy do magnetowidu VDV03912
1390
Wyślemy we wtorek
Pasek napędowy do zestawu hi-fi RDVX0001
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Sprawność sprzętu AGD to podstawa. Zobacz, jak go naprawić w razie awarii. Warunkiem naprawy jest odpowiednie rozpoznanie problemu w urządzeniu. Udowadniamy, że drobne naprawy możesz wykonać samodzielnie. Pilnujemy również, abyście jak najlepiej dbali o własne urządzenia. Nieustannie szkolimy się w kwestii naprawy sprzętów AGD, aby pomagać naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się