baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Worki LG

(36 produktów)

Poniżej zestawiono Worki LG oryginalne, jak i ich fabryczne odpowiedniki. Wykorzystaj filtry znajdujące się po lewej stronie by szybciej dobrać właściwą część. Podając model urządzenia, przybliżysz się do szukanej części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. W przypadku, kiedy nie wiesz jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak zrobić to najprościej.

Kategoria części:
Dostępność
2690
Wyślemy w poniedziałek
1890
Wyślemy w poniedziałek
2490
Wyślemy w poniedziałek
Worki 5231FI3779A do odkurzacza LG
9990
Wyślemy w poniedziałek
3190
Wyślemy w poniedziałek
Worek 5231FI2444A 1szt. do odkurzacza LG
6590
Wyślemy w poniedziałek
Worki 5230FI2344B do odkurzacza LG
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Kody błędów w zmywarce Samsung DMB58AHC

Nie wyrzucajmy urządzenia AGD kiedy przestaje działać. Wystarczy dobrze zdiagnozować przyczynę problemu. Wskazujemy, jak samodzielnie poradzić sobie z drobną awarią. Pokazujemy również najprostszą drogę do naprawy Twojego urządzenia. Niezmiennie pogłębiamy naszą wiedzę, aby przekazywać wam istotne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Kody błędów w zmywarce Samsung DMB58AHC

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się