baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Szczotki Gorenje

(115 produktów)

Prezentujemy Szczotki Gorenje oryginalne i zamienne. Wesprzyj się filtrami znajdującymi się po lewej stronie, by szybciej znaleźć właściwą część. Możesz także wpisać w wyszukiwarkę model sprzętu do którego szukasz części spisując go z tabliczki znamionowej. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Kiedy będziesz miał wątpliwości jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak wymieniać i naprawiać części w prosty sposób.

Dostępność
Ssawka do parkietu do odkurzacza Gorenje 621960
Szczotka węglowa silnika do pralki Gorenje 182365
Szczotka węglowa silnika do pralki Gorenje 484826
Ssawka kombi do odkurzacza Gorenje 682008
Ssawka do parkietu do odkurzacza Gorenje 484682
Ssawka do parkietu do odkurzacza Gorenje 132852
Ssawka do parkietu do odkurzacza Gorenje 456258
Ssawka kombi do odkurzacza Gorenje 464803
Szczotka węglowa silnika do pralki Gorenje 182490
Ssawka do parkietu do odkurzacza Gorenje 349150
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Nie panikujmy, jak sprzęt AGD w naszym domu przestanie działać. Dojście do źródła problemu pozwoli szybko naprawić urządzenie. Pokażemy Ci, jak łatwo możesz dokonać naprawy, bez wzywania fachowca. Informujemy o prostych trikach, dzięki którym szybko wyczyścisz swój sprzęt AGD. Jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i idziemy z duchem czasu.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się