baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Obudowy zawiasu

(1 115 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne Obudowy zawiasów. Skorzystaj z filtrów by szybciej znaleźć właściwą część. Wpisując model sprzętu w wyszukiwarkę uzyskasz dostęp do oryginalnych części, jak i zamienników. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dla zagwarantowania bezpiecznej wymiany zepsutej części w Twoim urządzeniu, stworzyliśmy szereg filmików instruktażowych na kanale YouTube.

Dostępność
Obudowa zawiasu do lodówki Bosch 00612546
Obudowa zawiasu do lodówki Siemens 10004087
Obudowa zawiasu do lodówki Samsung DA63-07384A
Obudowa zawiasu do lodówki Beko 4853140500
Obudowa zawiasu do lodówki Samsung DA63-06392A
Obudowa zawiasu do lodówki Samsung DA6306391A
Obudowa zawiasu do lodówki Samsung DA6704019A
Obudowa zawiasu do lodówki Beko 4853150500
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Wadliwy sprzęt nie oznacza porzucenia go na straty. Zrozumienie zasady działania sprzętu to podstawa do wykonania wielu napraw. Pomagamy w uporaniu się z drobnymi awariami. Przekazujemy Wam również przydatną wiedzę na temat dbania o sprzęt AGD. Stale pogłębiamy naszą wiedzę, aby móc pomagać wam jeszcze więcej.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się