baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Obudowy filtra

(308 produktów)

Poniżej znajdziesz oryginalne i zamienne Obudowy filtrów. Wykorzystaj filtry znajdujące się po lewej stronie by szybciej dobrać właściwą część. Podaj model urządzenia, ułatwi to wyszukanie przez Ciebie części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Kiedy będziesz miał wątpliwości jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak wymieniać i naprawiać części w prosty sposób.

Dostępność
Obudowa filtra do odkurzacza Zelmer 12008033
Obudowa filtra do suszarki Gorenje 327118
Obudowa filtra do suszarki Gorenje 581100
Obudowa filtra do odkurzacza Nilfisk 63575
Obudowa filtra do odkurzacza Philips 422245945080
Obudowa filtra do suszarki Gorenje 429412
Obudowa filtra do odkurzacza Samsung DJ6401148A
Obudowa filtra do odkurzacza Philips 432200901241
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Sprawność sprzętu AGD to podstawa. Zobacz, jak go naprawić w razie awarii. Właściwe określenie problemu usterki to klucz do samodzielnej naprawy. Wskazujemy, jak z naszą pomocą wykonać to w domowym zaciszu. Dodatkowo podpowiadamy, jak dbać o sprzęt, aby przedłużyć jego żywotność. Dajemy "drugie życie" urządzeniom.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się