baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Filtry kłaczków

(151 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne Filtry kłaczków i ich odpowiedniki. Zastosuj filtr a łatwiej znajdziesz potrzebną część. Zidentyfikuj swój model sprzętu i wpisz w pole wyszukiwania. Nie masz pewności, że część jest właściwa? Zobacz nasze karty złożeniowe. Dodatkowo posiadamy szeroki wybór środków pielęgnacyjnych i akcesoriów do sprzętów AGD.

Dostępność
Filtr puchu do suszarki Electrolux 8074539019
Filtr puchu do suszarki Bosch 00656033
Filtr puchu do suszarki Siemens 00650474
Filtr puchu do suszarki Whirlpool 481010615876
Filtr puchu do suszarki Bosch 00752387
Filtr puchu do suszarki Samsung DC61-03902A
Filtr puchu do suszarki Indesit 482000023267
Filtr puchu do suszarki AEG 1366349015
Filtr puchu do suszarki Indesit 482000032270
Filtr puchu do suszarki AEG 1366019014
Filtr puchu do suszarki AEG 1366671020
Filtr puchu do suszarki AEG 1366339024
Filtr puchu do suszarki Bosch 00652184
Filtr puchu do suszarki Whirlpool 481010423761
Filtr puchu do suszarki Gorenje 581102
Filtr puchu do suszarki Candy 40005584
14300
Wyślemy pojutrze
Filtr puchu do suszarki Whirlpool 481248058322
Filtr puchu do suszarki Gorenje 129033
Filtr puchu do suszarki Electrolux 1254242306
Filtr puchu do suszarki Beko 2973380100
Filtr puchu do suszarki Samsung DC6102473B
Filtr puchu do suszarki Electrolux 1254242504
Filtr puchu do suszarki AEG 1123553107
Filtr puchu do suszarki LG 383EEL3003D
13500
Wyślemy pojutrze
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Nie panikujmy, jak sprzęt AGD w naszym domu przestanie działać. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się