Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Filtry hepa

(117 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne Filtry hepa i ich odpowiedniki. Możesz skorzystać z filtrów by szybciej znaleźć odpowiednią część. Wpisując model sprzętu w wyszukiwarkę uzyskasz dostęp do oryginalnych części, jak i zamienników. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Filmiki instruktażowe na naszym kanale YouTube pokażą Ci proste sposoby na wymianę części w sprzętach AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Kategoria części:
Dostępność
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(4)
Filtr HEPA do oczyszczacza powietrza Electrolux EF114 9001676528
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(6)
Filtr HEPA do oczyszczacza powietrza Rowenta XD6074F0
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(0)
Filtr HEPA do oczyszczacza powietrza Rowenta XD6077F0
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
Filtr HEPA do oczyszczacza powietrza Philips FY343310
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(0)
Filtr HEPA do oczyszczacza powietrza Philips FY518530
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

O co chodzi z filtrami hepa?

filtry hepa

Filtry hepa są powszechnie stosowane obok filtrów węglowych, wstępnych, wylotowych w urządzeniach AGD. Potrzeba filtracji powietrza jest na tyle potrzebna, że rozróżniono kilka rodzajów filtrów o różnym stopniu przepuszczania cząsteczek zanieczyszczeń. Do najbardziej efektywnych filtrów należą właśnie filtry hepa. Zatrzymują one do 99,97% zanieczyszczeń z powietrza, czyli kurz, pył, wolne rodniki, spaliny, dym papierosowy. Jako jedyne są skuteczne w walce z alergią, dlatego praktycznie w każdym oczyszczaczu powietrza znajduje się taki filtr.

W większości przypadków filtry hepa zbudowane są z mikrowłókniny zwiniętej ciasno w harmonijkę, przez co ich powierzchnia wchłaniania jest bardzo duża. W zależności od urządzenia żywotność filtrów wynosi od 3 do 6 miesięcy. Po tym czasie należy bezzwłocznie wymienić filtr na nowy. Nie myje się ich, ani nie otrzepuje, ponieważ niszczą się pod wpływem wody. Jeżeli przekroczymy czas wymiany, traci on właściwości filtracyjne.

Filtry hepa spotykamy głównie w odkurzaczach, robotach sprzątających, oczyszczaczach powietrza i nawilżaczach powietrza. Te grupy sprzętów możemy podzielić na sprzątające oraz poprawiające komfort użytkownika. Ostatnio coraz bardziej zwracamy na jakość powietrza wdychanego. Smog, wysokie stężenie spalin i zanieczyszczenia z powietrza niestety niekorzystnie wpływają na nasz stan zdrowia. Prowadzą do alergii, uczuleń i obniżonej odporności. Dlatego inwestycja w oczyszczacz powietrza jest jak najbardziej słuszna. Boimy się wirusów i grzybów chorobotwórczych, przy odpowiednim użytkowaniu z oczyszczacza jesteśmy w stanie ograniczyć zagrożenie do minimum.

Na rynku AGD spotykać można filtry hepa Electrolux, Philips, Xiaomi, Delonghi, Sharp. Jeżeli szukasz odpowiedniego filtra do swojego urządzenia, znajdziesz go na naszej stronie internetowej. Na podstawie oznaczeń z tabliczki znamionowej swojego urządzenia dobierz filtr.

Nie kręci się elektroszczotka

W momencie awarii urządzeń AGD nie musimy panikować. Odpowiednie rozpoznanie usterki to połowa sukcesu do naprawy sprzętu. Pokazujemy, jakich narzędzi użyć i na co zwrócić uwagę podczas usuwania awarii. Dodatkowo staramy się dawać wskazówki, jak dbać o urządzenie, aby slużyło jak najdłużej i bezawaryjnie. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, aby przekazywać tylko rzetelne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Nie kręci się elektroszczotka
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top