baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Filtry pompy do pralek

(225 produktów)

Filtr ten jest bardzo ważną częścią w pralce. Jego zadaniem jest zatrzymanie większych zanieczyszczeń takich jak monety czy guziki, które mogłyby spowodować zapchanie się odpływu. To w efekcie może doprowadzić do przecieku wody i zalania podłogi. Filtr ten znajduje się wewnątrz pralki przy pompie odpływowej. Ma walcowaty kształt. Wyposażony jest także w pokrętło montowane w górnej części. Należy regularnie czyścić filtr, bo zapchany nie spełnia należycie swojej funkcji. Uszkodzonego filtra nie naprawiamy – wymieniamy go na nowy.

Dostępność
Filtr pompy odpływowej do pralki Beko 2887400300
2290
Wyślemy jutro
Outlet już od 1590
Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Dlaczego pralka brudzi ubrania?

Zepsuty sprzęt wcale nie oznacza końca jego żywota. Poprawne określenie problemu to gwarancja sukcesu na rozwiązanie usterki. Pokazujemy, że dasz radę zrobić to samodzielnie z naszym udziałem. Podajemy także tipy, dzięki którym Twój sprzęt będzie działał dłużej. Stale podnosimy nasze umiejętności, aby dzielić się z Wami wiedzą.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego pralka brudzi ubrania?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się