baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Filtry pompy do pralek

(238 produktów)

Filtr ten jest bardzo ważną częścią w pralce. Jego zadaniem jest zatrzymanie większych zanieczyszczeń takich jak monety czy guziki, które mogłyby spowodować zapchanie się odpływu. To w efekcie może doprowadzić do przecieku wody i zalania podłogi. Filtr ten znajduje się wewnątrz pralki przy pompie odpływowej. Ma walcowaty kształt. Wyposażony jest także w pokrętło montowane w górnej części. Należy regularnie czyścić filtr, bo zapchany nie spełnia należycie swojej funkcji. Uszkodzonego filtra nie naprawiamy – wymieniamy go na nowy.

Dostępność
6890 5990
Wyślemy dziś!
6190
Wyślemy w poniedziałek
1690
Wyślemy w poniedziałek
899
Wyślemy w poniedziałek
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Woda w pojemniku na płyn w pralce – przyczyny

Zepsuty sprzęt wcale nie oznacza końca jego żywota. Poprawne określenie problemu to gwarancja sukcesu na rozwiązanie usterki. Pokazujemy, że dasz radę zrobić to samodzielnie z naszym udziałem. Podajemy także tipy, dzięki którym Twój sprzęt będzie działał dłużej. Stale podnosimy nasze umiejętności, aby dzielić się z Wami wiedzą.

Zobacz rozwiązanie
Woda w pojemniku na płyn w pralce – przyczyny

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się