baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Zasilacze

(6 243 produktów)

Oryginalne i zamienne Zasilacze. Wybierz filtr po lewej stronie a szybciej dotrzesz do szukanej części. Wpisz model swojego sprzętu w wyszukiwarkę, by mieć pewność doboru części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Filmiki instruktażowe na naszym kanale YouTube pokażą Ci proste sposoby na wymianę części w sprzętach AGD.

Dostępność
Ładowarka do odkurzacza Philips 432200626611
Ładowarka do odkurzacza Bosch 12019020
Zasilacz pokręteł do piekarnika Amica 8047471
2990
Wyślemy jutro!
Ładowarka do odkurzacza Electrolux 4055377735
Ładowarka do odkurzacza Electrolux 1183391091
3490
Wyślemy pojutrze
Ładowarka do odkurzacza Rowenta RSRH4902
Ładowarka do odkurzacza Philips 300000517601
Ładowarka do odkurzacza Electrolux 1183391018
Ładowarka do odkurzacza Bosch 12014111
4490
Wyślemy jutro!
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Potrzebujesz nowego zasilania do Twojego urządzenia bezprzewodowego? Wyobraźmy sobie aparaty fotograficzne, które działają jedynie dzięki przewodom podłączonym do gniazdka. MP3, których możemy słuchać jedynie w domu. Laptopy, z których nie możemy korzystać w podróży lub życie bez nawigacji i przymus posługiwania się jedynie mapą. Każdy użytkownik wie, że funkcjonowanie bez urządzeń bezprzewodowych z niezależnym zasilaniem byłoby znacznie utrudnione. Wystarczy zastanowić się nad tym, ile osób przetrwałoby bez telefonu komórkowego. Odpowiedź jest prosta- większość nie wytrzymałaby nawet kilku godzin. Oczywiście życie bez urządzeń bezprzewodowych jest możliwe, wystarczy cofnąć się o zaledwie 20-30 lat. Mając jednak do nich dostęp musimy zatrzymać się przy jednym z elementów, który jest gwarantem tego typu wygody. Tu podstawą jest niezależne zasilanie, pozwalające na odłączenie urządzenia od stałego prądu, czerpanego z gniazda elektrycznego. W naszej ofercie można znaleźć zasilanie takie jak: akumulatory, baterie, zasilacze oraz niezwykle przydatne ładowarki do akumulatorów. Dzięki nim urządzenia bezprzewodowe będą mogły towarzyszyć swym właścicielom w każdej chwili, w której będą im potrzebne. Zasilacze oraz akumulatory ułatwią Twoje życie codzienne i pozwolą na całkowitą niezależność, która jest bezcenna dla większości osób żyjących w dobie szeroko rozwiniętej technologii. Chcąc stale używać swego urządzenia pamiętaj, aby jego zasilanie było w odpowiedni sposób eksploatowane. Po każdym pełnym rozładowaniu należy naładować akumulatorki, w celu dalszego użytkowania sprzętu. Naładujesz je dzięki specjalnym ładowarkom do akumulatorów. Wszelkie tego typu elementy znajdziesz w powyższej kategorii. Wystarczy kliknąć w zakładkę „Zasilanie”. Gwarantujemy przystępne ceny oraz szeroki wybór elementów w ofercie online. Tylko w north.pl znajdziesz katalog części AGD i RTV, który zawiera tak duży asortyment skupiony w jednym miejscu. Zadbaj o swoje urządzenie i jego zasilanie nie wychodząc z domu!

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Jeżeli sprzęt AGD przestanie działać, nie musimy siać paniki. Dojście do źródła problemu pozwoli szybko naprawić urządzenie. Pokażemy Ci, jak łatwo możesz dokonać naprawy, bez wzywania fachowca. Informujemy o prostych trikach, dzięki którym szybko wyczyścisz swój sprzęt AGD. Jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i idziemy z duchem czasu.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się