baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Wsporniki szyb

(23 produktów)

Prezentujemy Wsporniki szyb oryginalne i zamienne. Wykorzystaj filtry znajdujące się po lewej stronie by szybciej dobrać właściwą część. Wpisując model sprzętu w wyszukiwarkę uzyskasz dostęp do oryginalnych części, jak i zamienników. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Kiedy będziesz miał wątpliwości jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak wymieniać i naprawiać części w prosty sposób.

Dostępność
Wspornik szyby do okapu Amica 1039931
3690
Wyślemy pojutrze
Wspornik szyby do okapu Amica 1006944
3390
Wyślemy pojutrze
Wspornik szyby do okapu Amica 1039930
3690
Wyślemy pojutrze
Wspornik szyby do okapu Amica 1035609
4490
Wyślemy pojutrze
Wspornik szyby do okapu Amica 1006943
3390
Wyślemy pojutrze
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Zepsuty sprzęt wcale nie oznacza końca jego żywota. Zrozumienie pochodzenia usterki ułatwi naprawę. Pokażemy Ci, jak samodzielnie wykonywać drobne naprawy. Informujemy was także o tym, jak najlepiej dbać o urządzenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę odnośnie urządzeń AGD.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się