baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Przekładnie

(138 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne Przekładnie jak i ich odpowiedniki. Zastosuj filtr a przybliżysz się do szukanej części. Pamiętaj, że najszybsza droga do znalezienia właściwej części to wpisanie modelu w wyszukiwarkę. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Zajrzyj na nasz kanał YouTube i zobacz jak łatwo można wymieniać części w sprzętach AGD.

Dostępność
Przekładnia kompletna do ekspresu Siemens 00647112
Przekładnia do miksera ręcznego Bosch 00610702
Przekładnia kompletna do ekspresu Siemens 12004561
Przekładnia do robota kuchennego Kenwood KW715260
Przekładnia do robota kuchennego Kenwood KW715258
Przekładnia kompletna do ekspresu Nivona 79018
Przekładnia do robota kuchennego Bosch 00095424
Przekładnia do robota kuchennego Bosch 00642452
Przekładnia do robota kuchennego Kenwood KW716959
Przekładnia kompletna do ekspresu Siemens 00490246
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Nie panikujmy, jak sprzęt AGD w naszym domu przestanie działać. Odpowiednie rozpoznanie usterki to połowa sukcesu do naprawy sprzętu. Pokazujemy, jakich narzędzi użyć i na co zwrócić uwagę podczas usuwania awarii. Dodatkowo staramy się dawać wskazówki, jak dbać o urządzenie, aby slużyło jak najdłużej i bezawaryjnie. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, aby przekazywać tylko rzetelne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się