baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Korki Tefal

(38 produktów)

Poniżej znajdziesz oryginalne i zamienne Korki Tefal. Używając filtrów szybciej wyszukasz pożądaną część. Żeby mieć pewność dobrania właściwej części - wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu spisując go z tabliczki znamionowej. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dla zagwarantowania bezpiecznej wymiany zepsutej części w Twoim urządzeniu, stworzyliśmy szereg filmików instruktażowych na kanale YouTube.

Kategoria części:
Dostępność
Korek pokrywy kielicha do blendera Tefal MS-651086
Korek pokrywy kielicha do blendera Tefal MS650300
Klapka wlewu wody do żelazka Tefal CS00114122
Klapka wlewu wody do żelazka Tefal CS00116672
Klapka wlewu wody do żelazka Tefal CS00111490
Korek pokrywy kielicha do blendera Tefal MS0A11386
Klapka wlewu wody do żelazka Tefal CS00128578
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Kostkarka przecieka

Niesprawny sprzęt AGD to nie powód do radości, ale nie ma co panikować. Sprawdź, czy sam podejmiesz się wyzwania i naprawisz sprzęt. Samodzielna naprawa nie musi być trudna, z nami poradzisz sobie bez problemu. Podpowiadamy także, jak utrzymać sprzęt w czystości i cieszyć się jego długim użytkowaniem. Nie tylko duże AGD, ale również elektronika nie ma przed nami tajemnic, stale podnosimy nasze kwalifikacje.

Zobacz rozwiązanie
Kostkarka przecieka

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się