Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Wyświetlacze Sony

Poniżej prezentujemy oryginalne Wyświetlacze Sony jak i ich odpowiedniki. Użyj filtrów, aby szybciej dobrać właściwą część do Twojego sprzętu. Żeby mieć pewność dobrania właściwej części - wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu spisując go z tabliczki znamionowej. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Już nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie ze swoim zepsutym sprzętem. Nasz kanał na YouTube pomoże Ci w naprawie i montażu różnych części dla sprzętu AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Kategoria części:
Dostępność
Wyświetlacz do smartfona SONY A5047173A
Wyświetlacz do smartfona SONY A5034094A
Wyświetlacz do smartfona SONY A5032173A
Wyświetlacz do smartfona SONY U50066071
Wyświetlacz do smartfona SONY A5032175A
Wyświetlacz Sony do smartfona Xperia 12906073

Gorąca pralka podczas prania

Wadliwy sprzęt nie oznacza porzucenia go na straty. Zrozumienie zasady działania sprzętu to podstawa do wykonania wielu napraw. Pomagamy w uporaniu się z drobnymi awariami. Przekazujemy Wam również przydatną wiedzę na temat dbania o sprzęt AGD. Stale pogłębiamy naszą wiedzę, aby móc pomagać wam jeszcze więcej.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top