baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Rolki Smeg

(63 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne Rolki Smeg jak i ich odpowiedniki. Wybierz filtr znajdujący się po lewej stronie, w ten sposób znajdziesz szybciej potrzebną część. Możesz także wpisać w wyszukiwarkę model sprzętu do którego szukasz części spisując go z tabliczki znamionowej. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Zajrzyj na nasz kanał YouTube i zobacz jak łatwo można wymieniać części w sprzętach AGD.

Kategoria części:
Dostępność
Rolka dolnego kosza do zmywarki Smeg 767410182
Rolka prowadnicy do lodówki Smeg 765550388
Rolka dolnego kosza do zmywarki Smeg 697410205
Rolka górnego kosza do zmywarki Smeg 698412505
Rolka dolnego kosza do zmywarki Smeg 767410200
Rolka górnego kosza do zmywarki Smeg 767410133
Rolka kosza na naczynia do zmywarki Smeg 768412575
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Zmywarka skraca cykl mycia

Nie wyrzucajmy urządzenia AGD kiedy przestaje działać. Sprawdź, czy sam podejmiesz się wyzwania i naprawisz sprzęt. Samodzielna naprawa nie musi być trudna, z nami poradzisz sobie bez problemu. Podpowiadamy także, jak utrzymać sprzęt w czystości i cieszyć się jego długim użytkowaniem. Nie tylko duże AGD, ale również elektronika nie ma przed nami tajemnic, stale podnosimy nasze kwalifikacje.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka skraca cykl mycia

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się