baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Korony palników Smeg

(112 produktów)

Poniżej znajdziesz oryginalne i zamienne Korony palników Smeg. Żeby szybciej dobrać właściwą część, skorzystaj z filtrów, które znajdują się po lewej stronie. By uniknąć niepewności czy dana część pasuje do Twojego sprzętu, wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Kiedy będziesz miał wątpliwości jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak wymieniać i naprawiać części w prosty sposób.

Kategoria części:
Dostępność
Korona palnika wok do płyty gazowej Smeg 870650452
Korona palnika wok do kuchenki Smeg 878010103
Korona palnika wok do kuchenki Smeg 878010092
Korona palnika do kuchenki Smeg 872290027
Korona palnika wok do kuchenki Smeg 870650451
Korona palnika dużego do kuchenki Smeg 878010085
Korona palnika dużego do kuchenki Smeg 878010096
Korona palnika dużego do kuchenki Smeg 870650446
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Sprawność sprzętu AGD to podstawa. Zobacz, jak go naprawić w razie awarii. Wystarczy dobrze zdiagnozować przyczynę problemu. Wskazujemy, jak samodzielnie poradzić sobie z drobną awarią. Pokazujemy również najprostszą drogę do naprawy Twojego urządzenia. Niezmiennie pogłębiamy naszą wiedzę, aby przekazywać wam istotne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się