baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Blachy Siemens

(1 042 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne Blachy Siemens jak i ich odpowiedniki. Używając filtrów szybciej wyszukasz pożądaną część. Podaj swój model sprzętu i wpisz w pole wyszukiwarki. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Sprawdź koniecznie nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy, jak w prosty sposób wymieniać i naprawiać części w sprzętach AGD.

Dostępność
Lewa blacha obudowy do ekspresu Siemens 11010299
Front drzwi do zmywarki Bosch 00681320
Lewa blacha obudowy do ekspresu Siemens 00145199
Wewnętrzna blacha drzwi do zmywarki Bosch 00680311
Prawa blacha obudowy do ekspresu Siemens 11010233
Lewa blacha obudowy do ekspresu Siemens 11012654
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Zepsute urządzenie wcale nie musi okazać się aż takim problemem jak nam się wydaje. Poprawne określenie problemu to gwarancja sukcesu na rozwiązanie usterki. Pokazujemy, że dasz radę zrobić to samodzielnie z naszym udziałem. Podajemy także tipy, dzięki którym Twój sprzęt będzie działał dłużej. Stale podnosimy nasze umiejętności, aby dzielić się z Wami wiedzą.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się