baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Blachy Siemens

(1 029 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne Blachy Siemens jak i ich odpowiedniki. Używając filtrów szybciej wyszukasz pożądaną część. Podaj swój model sprzętu i wpisz w pole wyszukiwarki. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Sprawdź koniecznie nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy, jak w prosty sposób wymieniać i naprawiać części w sprzętach AGD.

Dostępność
Blacha do pieczenia głęboka (emaliowana) do piekarnika Bosch 00742586
Blacha obudowy tylna do ekspresu Siemens 11012653
Wewnętrzna blacha drzwi do zmywarki Bosch 00680311
Blacha do pieczenia głęboka (emaliowana) do piekarnika Bosch 00437876
Front drzwi do zmywarki Bosch 00681320
Front drzwi do zmywarki Bosch 00687059
Tylna obudowa do piekarnika Bosch 00776272
Lewa blacha obudowy do ekspresu Siemens 00145199
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Zmywarka skraca cykl mycia

Zepsute urządzenie wcale nie musi okazać się aż takim problemem jak nam się wydaje. Poprawne określenie problemu to gwarancja sukcesu na rozwiązanie usterki. Pokazujemy, że dasz radę zrobić to samodzielnie z naszym udziałem. Podajemy także tipy, dzięki którym Twój sprzęt będzie działał dłużej. Stale podnosimy nasze umiejętności, aby dzielić się z Wami wiedzą.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka skraca cykl mycia

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się