baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Półki Sharp

(132 produktów)

Poniżej znajdziesz oryginalne i zamienne Półki Sharp. Zastosowanie filtrów ułatwi Tobie poruszanie sie po stronie. Wpisz model swojego sprzętu w wyszukiwarkę, by mieć pewność doboru części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dla zagwarantowania bezpiecznej wymiany zepsutej części w Twoim urządzeniu, stworzyliśmy szereg filmików instruktażowych na kanale YouTube.

Dostępność
Półka na butelki druciana Sharp (47014612)
Mała półka na drzwi (1/2) do lodówki Sharp UPOKPA340CBFB
Dolna półka na drzwi chłodziarki do lodówki Sharp 42152562
Półka na butelki druciana Sharp (47013626)
8590
Wyślemy w poniedziałek
Półka na drzwi chłodziarki do lodówki Sharp 42170532
Półka suwana przednia bez frontu Sharp (UTNAA283CBFA)
Mała półka na drzwi (1/2) do lodówki Sharp UPOKPA314CBFB
Półka na drzwi zamrażarki do lodówki Sharp UPOKA252CBFA
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Zepsute urządzenie wcale nie musi okazać się aż takim problemem jak nam się wydaje. Zrozumienie pochodzenia usterki ułatwi naprawę. Pokażemy Ci, jak samodzielnie wykonywać drobne naprawy. Informujemy was także o tym, jak najlepiej dbać o urządzenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę odnośnie urządzeń AGD.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się