baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Zawiasy Fagor

(325 produktów)

Zawiasy Fagor oryginalne i zamienne. Wybierz filtr po lewej stronie a szybciej dotrzesz do szukanej części. Możesz również wpisać w wyszukiwarkę model sprzętu, do którego poszukujesz części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Zajrzyj na nasz kanał YouTube i zobacz jak łatwo można wymieniać części w sprzętach AGD.

Kategoria części:
Dostępność
Zawias drzwi do pralki Fagor L79E001A5
Zawias drzwi środkowy Fagor (AS0009131)
Zawias dolny do lodówki Fagor FDT001563
Zawias drzwi do piekarnika Fagor C98D004B1
Zawias drzwi do piekarnika Fagor C98D005B8
Zawias drzwi do piekarnika Mastercook C980017D6
2390
Wyślemy jutro!
Zawias drzwi do pralki Fagor L35007456
Zawias dolny do lodówki Fagor FC2A006D4
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Zepsute urządzenie wcale nie musi okazać się aż takim problemem jak nam się wydaje. Właściwe określenie problemu usterki to klucz do samodzielnej naprawy. Wskazujemy, jak z naszą pomocą wykonać to w domowym zaciszu. Dodatkowo podpowiadamy, jak dbać o sprzęt, aby przedłużyć jego żywotność. Dajemy "drugie życie" urządzeniom.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się