baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Termostaty Fagor

(324 produktów)

Przedstawiamy oryginalne i zamienne Termostaty Fagor. Wykorzystaj filtry znajdujące się po lewej stronie by szybciej znaleźć daną część. Żeby mieć pewność dobrania właściwej części - wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu spisując go z tabliczki znamionowej. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dla zagwarantowania bezpiecznej wymiany zepsutej części w Twoim urządzeniu, stworzyliśmy szereg filmików instruktażowych na kanale YouTube.

Dostępność
Termostat do piekarnika Fagor CL1A007A6
Termostat do pieca gazowego Fagor 283311AAC
Termostat do piekarnika Fagor CL1A009A2
Termostat do pieca gazowego Edesa 283310ACZ
Termostat do zmywarki Fagor LV0656200
Termostat chłodziarki do lodówki Fagor 46X4672
Termostat stały do pralki Fagor L36R000A5
29300
Wyślemy jutro!
Termostat do lodówki Fagor WPF21D-EX FKE000076
Termostat regulowany do kuchenki Fagor AS0015519
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Zepsute urządzenie nie musi oznaczać końca jego żywota. Wystarczy odpowiednia diagnoza usterki i właściwy dobór części zamiennych. Pokazujemy, że możesz zrobić to sam biorąc pod uwagę nasze wskazówki. Szeroko opisujemy również, jak dbać o sprzęt, aby służył przez długi czas. Duże AGD, jak i małe nie ma przed nami tajemnic, stale doszkalamy się, aby służyć fachową wiedzą dla klientów.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się