baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Termostaty Fagor

(324 produktów)

Przedstawiamy oryginalne i zamienne Termostaty Fagor. Wykorzystaj filtry znajdujące się po lewej stronie by szybciej znaleźć daną część. Żeby mieć pewność dobrania właściwej części - wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu spisując go z tabliczki znamionowej. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dla zagwarantowania bezpiecznej wymiany zepsutej części w Twoim urządzeniu, stworzyliśmy szereg filmików instruktażowych na kanale YouTube.

Dostępność
Termostat do piekarnika Fagor CL1A007A6
Termostat do bojlera Fagor 283311AAC
Termostat do piekarnika Fagor CL1A009A2
Termostat do bojlera Edesa 283310ACZ
Termostat regulowany do bojlera Fagor 230192002
Termostat do zmywarki Fagor LV0656200
Termostat stały do suszarki Fagor SDR000325
29300
Wyślemy jutro
Termostat do lodówki Fagor WPF21D-EX FKE000076
Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Jak wypuścić wodę z pralki?

Zepsute urządzenie nie musi oznaczać końca jego żywota. Wystarczy odpowiednia diagnoza usterki i właściwy dobór części zamiennych. Pokazujemy, że możesz zrobić to sam biorąc pod uwagę nasze wskazówki. Szeroko opisujemy również, jak dbać o sprzęt, aby służył przez długi czas. Duże AGD, jak i małe nie ma przed nami tajemnic, stale doszkalamy się, aby służyć fachową wiedzą dla klientów.

Zobacz rozwiązanie
Jak wypuścić wodę z pralki?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się