baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Pompy Fagor

(89 produktów)

Pompy Fagor oryginalne i zamienne. Żeby szybciej znaleźć właściwą część, skorzystaj z filtrów, które znajdują się po lewej stronie. Jeżeli w pole wyszukiwarki wpiszesz model sprzętu to w wyniku ukażą się części pasujące do Twojego modelu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Już nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie ze swoim zepsutym sprzętem. Nasz kanał na YouTube pomoże Ci w naprawie i montażu różnych części dla sprzętu AGD.

Kategoria części:
Dostępność
Pompa odpływowa do zmywarki Fagor V99I000H1
10600
Wyślemy w poniedziałek
Pompa odpływowa do zmywarki De Dietrich AS0022036
Pompa odpływowa kompletna (L71B016I6) Fagor
25200
Wyślemy w poniedziałek
Pompa odpływowa kompletna (L71B014I1) Fagor
Pompa odpływowa do zmywarki Brandt 32X4563
18000
Wyślemy w poniedziałek
7790
Wyślemy w poniedziałek
Pompa myjąca z turbiną do zmywarki Mastercook VMI000177
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Sprawność sprzętu AGD to podstawa. Zobacz, jak go naprawić w razie awarii. Odpowiednie rozpoznanie usterki to połowa sukcesu do naprawy sprzętu. Pokazujemy, jakich narzędzi użyć i na co zwrócić uwagę podczas usuwania awarii. Dodatkowo staramy się dawać wskazówki, jak dbać o urządzenie, aby slużyło jak najdłużej i bezawaryjnie. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, aby przekazywać tylko rzetelne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się