baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Pojemniki Fagor

(276 produktów)

Poniżej zestawiono Pojemniki Fagor oryginalne, jak i ich fabryczne odpowiedniki. Skorzystaj z filtrów by szybciej znaleźć właściwą część. Najłatwiej odnajdziesz swoją część wpisując w wyszukiwarkę model sprzętu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Zajrzyj na nasz kanał YouTube i zobacz jak łatwo można wymieniać części w sprzętach AGD.

Dostępność
Pojemnik na proszek do pralki Brandt WTG814800
Pojemnik na jajka Fagor (FA3C000B4)
8590
Wyślemy we wtorek
Outlet już od 2990
4890
Wyślemy we wtorek
Szuflada na warzywa Fagor (F28K012A9)
27500
Wyślemy we wtorek
Pojemnik na lód do lodówki Fagor AS0000661
Zbiornik na płyn do pralki Fagor L63B000A7
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Jeżeli sprzęt AGD przestanie działać, nie musimy siać paniki. Sprawdź, czy sam podejmiesz się wyzwania i naprawisz sprzęt. Samodzielna naprawa nie musi być trudna, z nami poradzisz sobie bez problemu. Podpowiadamy także, jak utrzymać sprzęt w czystości i cieszyć się jego długim użytkowaniem. Nie tylko duże AGD, ale również elektronika nie ma przed nami tajemnic, stale podnosimy nasze kwalifikacje.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się