baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Filtry Fagor

(262 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne Filtry Fagor i ich odpowiedniki. Możesz wspomóc się filtrami znajdującymi się po lewej stronie by szybciej znaleźć właściwą część. Podaj swój model sprzętu i wpisz w pole wyszukiwarki. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. W przypadku, kiedy nie wiesz jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak zrobić to najprościej.

Dostępność
Filtr pompy odpływowej do pralki Fagor LA0934800
Filtr powietrza do lodówki Fagor FV1E000A5
Filtr powietrza do lodówki Fagor FV1F000A1
Filtr pompy odpływowej do pralki Fagor LA0939000
Filtr HEPA do odkurzacza Fagor M18899241
10700
Wyślemy we wtorek
Filtr pompy odpływowej do pralki Fagor LAD000489
Filtr zgrubny do zmywarki LV0846700
2290
Wyślemy we wtorek
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Kostkarka przecieka

Nie panikujmy, kiedy urządzenie przestaje działać. Poprawne określenie problemu to gwarancja sukcesu na rozwiązanie usterki. Pokazujemy, że dasz radę zrobić to samodzielnie z naszym udziałem. Podajemy także tipy, dzięki którym Twój sprzęt będzie działał dłużej. Stale podnosimy nasze umiejętności, aby dzielić się z Wami wiedzą.

Zobacz rozwiązanie
Kostkarka przecieka

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się