baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Węże Brandt

(166 produktów)

Przedstawiamy oryginalne i zamienne Węże Brandt. Użycie filtrów znacznie zawęży wyniki wyszukiwania i pozwoli Ci na szybsze znalezienie odpowiedniej części. Jeżeli w pole wyszukiwarki wpiszesz model sprzętu to intuicyjnie wyświetlą się części do Twojego modelu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Już nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie ze swoim zepsutym sprzętem. Nasz kanał na YouTube pomoże Ci w naprawie i montażu różnych części dla sprzętu AGD.

1290
Wyślemy w poniedziałek
Wąż recyrkulacyjny obiegu wody do pralki Fagor LB3A003D1
Wąż odpływowy do pralki Fagor LB3H000B7
7590
Wyślemy w poniedziałek
2290
Wyślemy w poniedziałek
Wąż odpływowy do pralki Fagor WTG341300
8590
Wyślemy w poniedziałek
Wąż odpływowy 1.8m do zmywarki Fagor 32X2029
9590
Wyślemy w poniedziałek
Wąż odpływowy do pralki Fagor 51S7919
3990
Wyślemy w poniedziałek
Wąż dopływowy do pralki Vedette 51S7913
4490
Wyślemy w poniedziałek
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Skąd piasek w zmywarce?

Sprawność sprzętu AGD to podstawa. Zobacz, jak go naprawić w razie awarii. Właściwe określenie problemu usterki to klucz do samodzielnej naprawy. Wskazujemy, jak z naszą pomocą wykonać to w domowym zaciszu. Dodatkowo podpowiadamy, jak dbać o sprzęt, aby przedłużyć jego żywotność. Dajemy "drugie życie" urządzeniom.

Zobacz rozwiązanie
Skąd piasek w zmywarce?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się