baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Paski Brandt

(54 produktów)

Paski Brandt oryginalne i zamienne. By szybciej poszukać właściwą część, skorzystaj z filtrów znajdujących się po lewej stronie. Najszybszy sposób na znalezienie właściwej części to wpisanie modelu sprzętu w wyszukiwarkę. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dla zagwarantowania bezpiecznej wymiany zepsutej części w Twoim urządzeniu, stworzyliśmy szereg filmików instruktażowych na kanale YouTube.

Kategoria części:
Dostępność
2890
Wyślemy jutro!
1990
Wyślemy jutro!
1890
Wyślemy jutro!
1690
Wyślemy jutro!
Pasek napędowy do pralki Brandt 52X5974
Pasek napędowy do pralki Fagor AS0003721
3590
Wyślemy jutro!
Pasek napędowy do pralki Brandt 57X0259
Pasek napędowy do suszarki Brandt 57X0381
Pasek napędowy do suszarki Brandt 57X2351
Pasek napędowy do pralki Brandt 55X8202
Pasek napędowy do pralki Brandt 55X3417
Pasek napędowy do pralki Fagor AS0000364
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Wadliwy sprzęt nie oznacza porzucenia go na straty. Wystarczy dobrze zdiagnozować przyczynę problemu. Wskazujemy, jak samodzielnie poradzić sobie z drobną awarią. Pokazujemy również najprostszą drogę do naprawy Twojego urządzenia. Niezmiennie pogłębiamy naszą wiedzę, aby przekazywać wam istotne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się