baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Blokady Brandt

(50 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne Blokady Brandt. Użyj filtrów, żeby szybciej znaleźć odpowiednią część. Wybierając model urządzenia sprawniej dopasujesz potrzebną część. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dla zagwarantowania bezpiecznej wymiany zepsutej części w Twoim urządzeniu, stworzyliśmy szereg filmików instruktażowych na kanale YouTube.

Kategoria części:
Dostępność
2190
Wyślemy w poniedziałek
Blokada drzwi do piekarnika Sauter 76X6781
27300
Wyślemy w poniedziałek
Zamek elektromagnetyczny drzwi do zmywarki Brandt 31X9512
8490
Wyślemy w poniedziałek
Blokada drzwi do piekarnika De Dietrich 72X6275
35300
Wyślemy w poniedziałek
Ogranicznik prowadnicy kosza do zmywarki Brandt 32X1986
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Popsute urządzenie wcale nie oznacza, że musimy go wyrzucić. Warunkiem naprawy jest odpowiednie rozpoznanie problemu w urządzeniu. Udowadniamy, że drobne naprawy możesz wykonać samodzielnie. Pilnujemy również, abyście jak najlepiej dbali o własne urządzenia. Nieustannie szkolimy się w kwestii naprawy sprzętów AGD, aby pomagać naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się