baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Rury Amica

(411 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne Rury Amica. Możesz wspomóc się filtrami znajdującymi się po lewej stronie by szybciej znaleźć właściwą część. Podaj model urządzenia, ułatwi to wyszukanie przez Ciebie części. Dla upewnienia się czy dana część pasuje, sprawdź nasze karty złożeniowe. Dodatkowo posiadamy szeroki wybór środków pielęgnacyjnych i akcesoriów do sprzętów AGD.

Dostępność
Wąż ssący do odkurzacza Amica 1041510
Rura teleskopowa do odkurzacza Amica 1034388
Wąż odpływowy do pralki Amica 8010471
Rura gazowa do płyty gazowej Amica 1021747
Wąż ssący do odkurzacza Amica 1035467
Wąż wewnętrzny do zmywarki Amica 1033332
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Zawsze używamy sprzętu dopóki działa. W momencie awarii nie musimy panikować. Wystarczy odpowiednia diagnoza usterki i właściwy dobór części zamiennych. Pokazujemy, że możesz zrobić to sam biorąc pod uwagę nasze wskazówki. Szeroko opisujemy również, jak dbać o sprzęt, aby służył przez długi czas. Duże AGD, jak i małe nie ma przed nami tajemnic, stale doszkalamy się, aby służyć fachową wiedzą dla klientów.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się