baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Mocowania Amica

(354 produktów)

Poniżej zestawiono Mocowania Amica oryginalne, jak i ich fabryczne odpowiedniki. Zastosowanie filtrów znajdujących się po lewej stronie ułatwi nawigację po stronie internetowej. Podaj model urządzenia, ułatwi to wyszukanie przez Ciebie części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Sprawdź koniecznie nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy, jak w prosty sposób wymieniać i naprawiać części w sprzętach AGD.

Dostępność
Uchwyt drzwi do pralki Amica 1022198
Uchwyt worka do odkurzacza Amica 1037013
Uchwyt drzwi do pralki Amica 8017485
Uchwyt drzwi do pralki Amica 1021374
Wspornik szyby do okapu Amica 1039931
Wspornik szyby do okapu Amica 1006944
Wspornik szyby do okapu Amica 1039930
Uchwyt drzwi do pralki Amica 1039859
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Sprawność sprzętu AGD to podstawa. Zobacz, jak go naprawić w razie awarii. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się