baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Kratki filtra

(416 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne Kratki filtrów jak i ich odpowiedniki. Możesz wesprzeć się filtrami znajdującymi się po lewej stronie by szybciej dobrać właściwą część. Żeby mieć pewność dobrania właściwej części - wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu spisując go z tabliczki znamionowej. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dla zagwarantowania bezpiecznej wymiany zepsutej części w Twoim urządzeniu, stworzyliśmy szereg filmików instruktażowych na kanale YouTube.

Dostępność
Kratka filtra do okapu Amica 1008855
Kratka filtra do odkurzacza Rowenta RSRT9660
Kratka filtra do suszarki AEG 1123305003
Kratka filtra do odkurzacza Rowenta RSRT4318
Kratka filtra do okapu Bosch 00357816
Kratka filtra do odkurzacza Zelmer 00797731
Kratka filtra do okapu Siemens 00353635
Kratka filtra do odkurzacza Zelmer 12008070
Kratka filtra do okapu Whirlpool 480122101279
Kratka filtra do suszarki Zanussi 1254245408
Kratka filtra do odkurzacza Zelmer 00797712
Kratka filtra do odkurzacza Bosch 00490226
Kratka filtra do odkurzacza Zelmer 00794469
Kratka filtra do odkurzacza Bosch 12012454
Kratka filtra do odkurzacza Siemens 00427225
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Zepsute urządzenie wcale nie musi okazać się aż takim problemem jak nam się wydaje. Właściwe określenie problemu usterki to klucz do samodzielnej naprawy. Wskazujemy, jak z naszą pomocą wykonać to w domowym zaciszu. Dodatkowo podpowiadamy, jak dbać o sprzęt, aby przedłużyć jego żywotność. Dajemy "drugie życie" urządzeniom.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się